Metin2 - jaki serwer?

Witam chciałbym się dowiedzieć jaki serwer Metina 2 wybrać?

Ten legalny oficjalny od GameForge czy może jednak jakiś prywatny serwer? Interesuje mnie duża populacja, to moje jedyne kryterium.

Jak jeszcze grałem to na Valium było sporawo ludzi.

Obecnie największy serwer to Vidgar, jakieś 2 miesiące temu wystartował. Z tego co widzę wychodzi sporo aktualizacji i wygląda na zadbany, także jego bym polecił.

1lajk

jako ze privy szybko się zamykają polecałbym jednak PL

Wiecie co, ja właśnie spróbuję tego Vidgara. Idzie ktoś? Jak coś pisać w grze, nick : Guziorrr jinno, pewnie będę sura wp albo woj body

jeżeli chodzi o PL to na serwerze POLSKA jest chyba najwięcej ludzi, mnóstwo sklepów i ludzie pomagają, jaz tydzień temu grałem potrzebowałem troche kasy na polepszenie eq i gościu mi dał 1kk

https://www.metin2sg.com/
Tylko SG masz po polsku i dużo ludzi i brak p2w jest to oficjalny serwer nie żaden priv

Nie chce być nie miłym spamerem ale w ta gra to koniec świata i najlepszą odpowiedzią będzie - żaden, znajdz sobie normalną gre.

Ps. Jeśli już Metin to tylko prywatne serwery bo GF rozp… tą gre.

1lajk

A na tym SG jaki jest mniej wiecej Online ?.i gdzie są postawione servery (chodzi glównie o ping).

Polecam wom2 tylko i wylacznie
nie zadne oficjalne p2 win serwery
metin2 sg mega malo ludzi online serwer poza tym nie jest juz oficjalem gdyz stracili licencje okolo 6 lat temu wiec jest to 100% priv
Wom2 stoi od lat 6-7 ale dalej sie zajebiscie trzyma , ludzi online przybywa z dnia na dzien a za 3 dni kolejny big update.
https://global.wom2.org/index.php

nie dziekujcie , kto chce jakosc brak p2win i stara nostalgie metina bez likana itd doceni

Czy ten wom jest normalnie w języku polskim ?

Oczywiscie , w kliencie masz opcje wyboru jezyka

iMetin
od zawsze jeden z największych o ile największy serwer od lat lat
długo nie grałem więc nie wiem jak teraz stoi

Aeldra - całkiem spoko serwer international. Stał, stał i stał, później coś się stało, że się po kilku latach zawinał, a teraz znów się otworzył w połowie sierpnia (chyba)

link do prezentacji

ktoś chetyn wspolnie zaczać?

Discord: Lolek94#5318
Dodaj i się dogadamy ;D