METIN2 Wspólna GRA

Witam, na forum powstaje wiele tematów gdzie ludzie ogłaszają się ze zagrają w coś i wgl wychodzą z tego wielkie spamy

:)

Tutaj jasno stawiamy na jedną grę.!!

Jedynym dylematem jest serwer na którym gramy...

Oryginalny PL. odpada !! Gra tam nie ma już najmniejszego sensu chyba ze wyjdzie nowy serwer ale też IS gra sporą rolę

;)

Dlaczego ta gra ?

- Prosta

-Lekka instalka

- Nie wymaga wielu godzin gry.

Co byśmy robili jako GILDIA / TEAM ?

Oczywiście na początek wspieranie słabszych członków

;)

Na wyższych LVL. wojny , wypady na DT i różne Bossy

Jaki serwer. No właśnie... tutaj jest zgryz.

Część wolała by Hard ktoś tam Medium a jakiś tam Kowalski Easy.

Tutaj będziemy musieli się dogadać jeszcze.

Jakie mam oczekiwania wobec was ?

Kultura, jakieś powiedzmy normalne rozumowanie -.-

PATOLOGI I INNYM GIMBUSOM MÓWIMY NIE !

Sory ale nie chce żeby atmosfera w grze była psuta przez teksty typu "twoja stara"

Komunikacja.

TS'a nie ma ! no chyba że ktoś się uprze i sobie zrobi tam wszystko i będzie mógł korzystać sobie

:)

Ja osobiście tego nie używam... mam zainstalowane ale jakoś nie lubię tego :>

Ja chętnie zagram.

Dobra to jest nas 2 :> Ale pytanie gdzie gramy ?

Dobraaaa , i tak nie mam w co grać

Ostatnio wystartował Hard : Triador.pl podobno gra tam 1200-1600 osób

a jeżeli nie triador to też ostatnio wystartował medium : Theris.pl

Jeszcze Ravia z która miałem styczność długo grałem i server trzyma fason według mnie

Ostatnia propozycja to turion który będzie easy a startuje 28 (http://www.mpcforum.pl/topic/975716-dedyk-turionpl-serwer-marzen/) (nie wiadomo jak wypadnie)

Możecie na mpc forum zobaczyć recenzje serverów i wybrać. Ja jednak jestem za ts'em 3 komunikacja to podstawa :D

Właśnie pobieram Theris :) Wydaje mi sie po prezentacji ze będzie dobry ;)

Również uważam że ts3 to podstawa ,a co do serwera myślę że triador byłby najlepszy hard to hard gdzie nie wbijesz 100lv w 1 dzień

Dobra panowie. GRAMY NA HARD !! ;> A ts,a w miedzy czasie sie sprawi :) A teraz tak na GG do mnie proszę wszyscy którzy chcą z nami grać 20486712 Sporządzę małą listę ;)

Ok to triador :)

www.triador.pl << Na tym serwerze gramy :) Osoby które chcą zagrać z nami proszę o kontakt GG ze mną 20486712 nie róbmy tutaj spamu :>

Ważne bo żeby lipy nie było trzeba królestwo wybrać ja mam pobranego i wybrałem Shinsoo (czerwoni) dlaczego żeby lać smerfów ;]

GRAMY CHUNJO:)

zmieniłem ;]

Gdybyście zrobili team w "Gildie i klany" było by wiecej chętnych

Jak już to polecam Experior MT2 ;) przyjemny i miły

piszcie tutaj swoje nicki jak możecie :P

RoGGaL

Killua

tez zagram prosze wyslac mi informacje ts itp na priv bo pozniej nie bd mi sie chcialo szukac w tematach :) dzieki z gory do zobaczyska w grze

Z tym ts jest tak że go niema i każdy gra oddzielnie tak naprawdę ;d więc postarałem się o malutki kanał na jednym z serwerów publicznych bo mam dosyć czekania najwyżej później można zmienić podam wam na PM