Metin2

Witam, czy zaczęcie gry na PL-u w tych czasach to dobry pomysł. ? Jeśli tak to jaki serwer :smiley:

1lajk

xD

Nom jak wpakujesz 10k złoty to możesz grać na pl śmiało

Nie wiem czy kiedykolwiek się opłacało, określenie p2w nie jest w stanie wystarczająco opisać systemu, który tam panuje.

Nie. Lepiej grać na priwkach od youtuberków którzy też cię porobią na kasę, wydoją jak śmiecia bo tam bez is też będziesz gównem. No ale hehhe serwer dla fanuw.

Weź przeznacz 57 ziko miesięcznie i sobie pograj w takiego wowa, i już na ten crap typu metin nie spojrzysz.

1lajk

Gra się całkowicie zepsuła. Tak jak koledzy wyżej mówią. Lepiej już pograć sobie na jakimś privie dla fanu :wink:

Wydaj 50 zł miesięczne i tak jak kolega wyżej napisał pograj sobie np. w Króla MMO a nie zastanawiasz się nad tym syfem, Obecnie np. BDO to taki Metin tylko znacznie bardziej żywy oraz bardziej się opłaca w niego grać a w życiu bym ci nie polecił takiego syfu P2W crapa. Nawet się nie zastanawiaj i odpuść. Gatunek grindowników umarł (jeszcze nie dosłownie ale można to tak nazwać i wiele bym się nie pomylił)

Nie no racja, lepiej, żeby grał w grę tak dynamiczną jak dziadek o lasce XD. BDO/AAU/Lost Ark to tylko przykłady lepszych gier do grania niż stary, nudny wow.

1lajk

Y w króla czylu? Bo chyba nie wow ktory jest nudny jak flaki z olejem i jest tak sztywny jak drzewo w lesie…

2lajki

Siema jak chcesz to ja moge z tobą zagrać serwer diumar jinno :slight_smile:

Jeśli chodzi o metin2.pl – odradzam, osobiście sprzedałem swoje konto chwile po zapowiedzi 6/7 bonów. Aktualnie jedyne ‘stabilne’ serwery prywatne, które nie mają paywalli to internationale. Jednym z najlepszych jest wom2.org i wom3.org - serwery zawierają sporo nowości i usprawnień których nie doświadczych na innych serwerach, dodatkowo twórcy bardzo szanują klimat gry i nie wpierdalają wszystkiego jak leci, jak to się robi na polskich serwerach prywatnych.
Jeśli będziesz zainteresowany grą na w/w serwerach, odezwij się na discordzie - pomogę i wyjaśnie systemy.
Byxi#2274

Hmmm to zależy :wink:
Jeśli masz dużo czasu i nie chcesz być po miesiącu w topce to warto.
Próg wejścia to koszt rękawicy do podwójnego dropu bo bez tego faktycznie ciężko grać ale jeśli już będziesz miał tą rękawicę to jest ok :slight_smile: Zasadniczo Twój zarobek będzie bardzo podobny do tego który mają wysokie lv (prócz bossów) czyli robienie odłamków. Po miesiącu systematycznego robienia alchemii przy odrobinie szczęścia kupujesz eq które staczy ci na sporo czasu i lvli. Teraz trwa jeszcze event okey więc to dobry czas żeby zaczynać. Nie wspominając, że gf cały grudzień wysadził krótkimi eventami gdzie dropi praktycznie wszystko co ci jest porzebne.

To czy warto grać zależy od tego czego oczekujesz. Do dziś dnia jinno jest pełne sklepów tak, że się na dwóch CH rozstawiają. Jest obecnie 9 CH ale i tak czuć oddech wroga na plecach wszędzie gdzie pójdziesz :stuck_out_tongue: Ludzi moim zdaniem nie jest mało a przy świetach zawsze jest jeszcze o wiele więcej :slight_smile: Metin się zmienił ale ludzie nadal grają i grać będą :stuck_out_tongue:

1lajk

ktoś chce razem grać na diumar zapraszam :slight_smile:

i dlatego grasz w gówno i jesteś ru…y od lat ciągle przez te same firmy :wink:

Czy na pl trzeba też expic bbufa czy już nie