Mh4u

Ma ktoś?

Gra ktoś?

Niedawno właśnie kupiłem wyżej wymieniony tytuł i z tego względu szukam ludzi do wspólnego polowania. Postać tworzona od zera, ale nie jestem zupełnie nowym graczem. Grałem wcześniej w wersję na PSP. Osobiście preferuję i wybieram Long Sword, ale od biedy mogę pochodzić z Lancą.

Niestety nie znalazłem lepszego działu na ten post.

Jest to gra na konsole, więc dział "Gry konsolowe", bardziej pasuje.

Tak, ja mam. Grałem od jedynki i w Online w Chinach. Obecnie biegam z Dual Blades na szybkich przeciwników i Insect Glaive na nieco wolniejszych.

Mam też Charged Blade z Gore Magala, ale nie lubię tym grać.

Jest to gra na konsole, więc dział "Gry konsolowe", bardziej pasuje.Tak, ja mam. Grałem od jedynki i w Online w Chinach. Obecnie biegam z Dual Blades na szybkich przeciwników i Insect Glaive na nieco wolniejszych.Mam też Charged Blade z Gore Magala, ale nie lubię tym grać.

Dzięki wielkie za przeniesienie. Podaj mi swój FC może razem na coś zapolujemy. Pobrałeś już darmowego patcha 1.1v?

Tak, bo był wymagany do grania online.

https://www.facebook.com/groups/monsterhunterpolska/ Polecam dołączenie, prawie zawsze jest ekipa, obecnie czyścimy HR3.....

No ja dopiero singla przechodzę powoli.

Na multi można grać bez ukończenia singla, są inne questy, a lepsze zbroje mogą się okazać przydatne.

Ma ktoś?

Gra ktoś?

Niedawno właśnie kupiłem wyżej wymieniony tytuł i z tego względu szukam ludzi do wspólnego polowania. Postać tworzona od zera, ale nie jestem zupełnie nowym graczem. Grałem wcześniej w wersję na PSP. Osobiście preferuję i wybieram Long Sword, ale od biedy mogę pochodzić z Lancą.

Niestety nie znalazłem lepszego działu na ten post.