Mirage Realms

Jeśli komuś się nudzi i jak zwykle “nie ma w co grać” to zachęcam do wypróbowania RETRO 2D gierki w stylu MMORPG:
Mirage Realms
Klasyczne klepanie mobów by rozwijać swoją postać, przy czym powiedziałbym że na dość dużym chillu, ryzgrywka jest dość powolona.

+otwarty świat
+cross-platform (PC, Mobile)
+jeden duży serwer
+gra już od lat wspierana

-brazole :wink:

Gra też dużo Polaków no ale wiadomo jak jest, liczebnością brazoli się nie przebije, dlatego też zachęcam szczególnie nowych graczy by wypróbowali tę grę :wink:

Jeśli ktoś jest zainteresowany, szuka ekipy do grania lub ma pytania to z chęcią udzielimy wszystkich informacji na naszym discordzie:

Download Gry: https://www.miragerealms.co.uk/devblog/play/

#miragerealms #retrogaming #gry #chillout #mmorpg


teehee

Polecam chociaż gra bardzo wciąga z początku to jednak jest pewna monotonia po 27 poziomie robi się dość nudnawo

To zachęcasz czy nie, zdecyduj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4lajki

Gra nie jest warta polecenia a dlaczego to wymienię w punktach :

  • Jedyna klasa rozsądna to Ranger
  • PvP nie istnieje (brak balansu)
  • Przewaga Brazylijskich graczy (około 90% a reszta to Polska w 1% i inne kraje)
  • Na stronie pisze 17 k graczy aktywnych ( bzdura maks 1-2k w tygodniu )
  • Świat gry jest mały i nudzi się po osiągnięciu 50 poziomu
  • Przedmioty są bezsensownie zrobione pod względem statystyk
  • Administracja ma wywalone na graczy/zgłoszenia/łamanie regulaminu
  • Powolna rozgrywka pod każdym względem

Mógłbym wymienić jeszcze kilka rzeczy ale te co wymieniłem są moim zdaniem najważniejsze .
Moi drodzy to jest gra dla tak myślę dzieci które nie mają większego celu grania w gry ale jak chcecie dobry mmo w dodatku retro to są inne gry o wiele lepsze .
Pozdrawiam :slight_smile:

To samo mi przyszło do głowy… To raczej dobra antyreklama :stuck_out_tongue:

Praktycznie nic się nie zgadza z tego co piszesz.

  • Ranger to obecnie jedna z gorszych klas, trzeba robić strzałki żeby móc expić, reszta klas po prostu idzie i tłucze moby.
  • PvP nie istnieje? To czemu ludzie ciągle się klepią…
  • Brazoli jest dużo ale na pewno nie 90%, zresztą to dość oczywiste że nie masz pojecia ilu ich jest bo żadne statystyki nie są udostępniane. To samo z Polakami, jest ich znacznie więcej niż 1%, obecnie to druga licząca się grupa tuż po brazolach
  • Aktywnych graczy też nie ma co komentować, po prostu coś wymyślasz nie mając dowodów
  • Świat gry jest mały a ludzie biją po 100+, 200+ levele, jednym się nudzi innym nie
  • Przedmioty są jak najbardziej spoko, do tego stopnia że ekonomia gry się cały czas kręci, wystarczy wejść na trade czat i zobaczyć jaki jest spam z różnymi przedmiotami
  • Administracja ma wywalone… jak oni tam wręcz przesadzają z przestrzeganiem regulaminu. Wystarczy założyć nick “Yayami Omate” i już masz namelocka. Bany za domysły lecą wręcz.
  • Powolna rozgrywka się akurat zgadza co pisałem na początku, to jest chillout a nie nakurw w klawiature jak psychol.

Co kto lubi. Jak masz na serwie praktycznie tylko dwie nacje brazole i polaków no to jednak lepiej wybrać Polaków do grania :wink:

To że lubisz te grę i szukasz na siłę dla niej obrony nie znaczy że moja kwestia się nie zgadza bo widzisz to co napisałem to prawda tyle że zawsze znajdzie się fan taki jak ty i będzie przeinaczał prawdę . Pozostaje mi tylko współczuć ci że grasz w te grę z takim zaangażowaniem bo normalna osoba nie grała by w to .

nie zgadza się to, że to twoja opinia i nie podałeś żadnych realnych argumentów na poparcie swojej tezy o tym, :smiley: że np. pvp nie isnietje, itd.

“[…] bo widzisz to co napisałem to prawda” W sensie to prawda bo Ty tak twierdzisz czy o chuj chodzi? XD
Przede wszystkim polecam też się nauczyć chociażby podstaw interpunkcji, bo już nawet to wskazuje z jakim typem człowieka ma się do czynienia w tych komentarzach. Coś tam pogadałeś, pomemlałeś jęzorem, wydłubałeś na klawiaturze, ale w sumie nie podajesz żadnych sensownych argumentów, tylko “to jest prawda i koniec” xD

“Normalna osoba nie grała by w to” No tak, normalna osoba gra tylko w takie gry, w jakie grasz Ty :slight_smile: Oczywisty fakt, że istnieje tylko jeden rodzaj gier dla normalnych ludzi, ale jaki ten rodzaj to już nikt nie wie, a wiesz czemu? Istnieje coś takiego jak gusta, upodobania i inne pokrewne tego typu stwierdzenia, które jakby no… są indywidualne dla każdego usera, więc nie każdy gracz jest “normalny” jak Ty XD

I nie, nie grałem w te gierkę i fakt, stwierdzenie, że większość to brazole i polaki wręcz niektórych odrzuci jak i mnie. Jedne z najgorszych nacji jeśli chodzi o community w grach.

1lajk

Mając Brazolów i Polaków do wyboru to lepiej nie grać, podobna sytuacja co w Tibii czyli totalna patologia z kilkoma wyjątkami.

1lajk

Jest dużo brazoli i Polaków niemniej to są tylko moje subiektywne odczucia, nie ma żadnych statystyk na ten temat. Na pewno jest też sporo innych nacji bo w większości przypadków jeśli nie trafi się na brazola to da się dogadać po angielsku.
Tak czy owak polecam każdemu samemu spróbować i ocenić nie słuchając hejterów :wink: Nie spodoba się to nie, ale zawsze lepsza własna ocena aniżeli kogoś innego.