Mistrzostwa świata 2014

Hejka,

Jak wiemy nasz ukochany Grzesiu Lato, nie będzie już prezesem PZPN.

Po klęsce na Euro w Polsce mamu przed sobą nowe wyzwanie ,elminacje do mistrzostw Brazyli.

I tu pojawia się nurtujące mnie pytanie,czy ta reprezentacja ma szanse na awans?

Jak sadzicie?

Popatrzcie na pierwsze mecze.

Nie popatrze na pierwsze mecze, bo nie byly transmitowane w publicznej telewizji, tak wiec ciezko mi cokolwiek o nich napisac.

Ale patrzac na sparing, ktory odbyl sie przed spotkaniami o punkty, a takze oceniajac nasza gre na EURO, uwazam, ze mamy szanse na awans. Nie sa to duze szanse, ale zauwazcie, ze grupe mamy stosunkowo latwa, tak wiec te szanse, ktore daje nasyzm pilkarzom nie wynikaja z faktu ich wspanialej gry, ale raczej z poziomu rywali, ktory jest absolutnie w naszym zasiegu.

Do póki PZPN nie zmieni systemu szkoleniowego dla młodzieży, to gówno osiągniemy Grzesiu Lato zamiast przeznaczyć część funduszy na szkółki dla młodych piłkarzy to podnosi pensje, mam nadzieję że tym razem prezesem zostanie ktoś "normalny" w co raczej ciężko uwierzyć, i zmieni wszystko. Bo nasi chłopcy uczą się tego czego uczyli 50 lat temu ale niestety piłka nożna się zmienia. A co do awansu do MS2014 hmm ciężko powiedzieć ale myślę ze damy rade.

naszymi największymi rywalami w eliminacjach jest anglia i ukraina, i to oni mogą nas wyeliminować z mistrzostw, a oglądając ostatni mecz polaków i to co robili nie wróże im sukcesu wyjścia z grupy...

jestem patriotą ale zaś nas pewnie w konia zrobią i do brazyli pojadą tylko oglądać mecze z trybun :(

Swoją szansę mieliśmy na euro, ale niestety wyszło jak wyszło. Jutro meczyk z RPA mam nadzieję, że coś pokażą. Z Mołdawią niestety się męczyli, ale wygrali. Czy tak będzie z ang. nie wiem. Szanse polaków na wyjście z grupy oceniam na marne, ale możemy stać się czarnym koniem. Jeśli ta reprezentacja obecna bardziej się zgrała kto wie ? może się uda a tak może wyjść tak: " graliśmy jak nigdy przegraliśmy jak zawsze ".

Swoją szansę mieliśmy na euro, ale niestety wyszło jak wyszło. Jutro meczyk z RPA mam nadzieję, że coś pokażą. Z Mołdawią niestety się męczyli, ale wygrali. Czy tak będzie z ang. nie wiem. Szanse polaków na wyjście z grupy oceniam na marne, ale możemy stać się czarnym koniem. Jeśli ta reprezentacja obecna bardziej się zgrała kto wie ? może się uda a tak może wyjść tak: " graliśmy jak nigdy przegraliśmy jak zawsze ".

będzie nic się nie stało polacy nic się nie stało

będzie nic się nie stało polacy nic się nie stało

To musi być frustrujące, narzekać na drużynę która właśnie wygrywa swój mecz :3

A to szacunek. RPA. Oni tam czasami nie wolą rugby od piłki kopanej?

A nie. To oni mają chełpiących się piłkarzy:D

Jak kiedyś wyjdą z grupy na jakichś mistrzostwach to zmienie o nich zdanie.

W pierwszym dniu potyczki polska vs anglia, nie wygrał zespół silniejszy tylko co woda :D W drugim dniu potyczki remis 1:1, zaskoczyli mnie pozytywnie grą i ambicją, ani na chwilę nie odstawali od anglików, brakowało tylko zachowania zimnej krwi pod bramką. Za taką grę polaków nie musimy się wstydzić, mam nadzieję, że to nie jest jednarozowy wyskok naszych reprezentantów.

pewnie że ma szanse, a mało tego, wygramy MS

za bardzo się na tym nie znam.ale jak wygramy z Ukraina to kto wie może wyjdziemy z grupy;d a teoretycznie Anglia jest lepsza drużyna od ukrainy

A tak na boku Anglia grac nie będzie dobrze jako "Anglia"bo tam graja ludzie z rożnych rywalizujących ze sobą klubów angielskich i nie umieją się dogadać-takie moje zdanie.

tu nie chodzi o to, że grają w innych klubach, bardziej chodzi o to, że reprezentacja Anglii przeżywa pewien kryzys i to już od jakiegoś czasu i na wyspach jest o tym głośno ( i jeszcze ich śmieszne wymówki odnośnie wczorajszego meczu ze środkami nasennymi... ), oni sami wczoraj zlekceważyli wroga a W KOŃCU Polacy coś pokazali, mam nadzieję, że na tym się nie skończy i dalej będą trzymać klasę jak w ostatnim spotkaniu ale przede wszystkim muszą poprawić wykończenie bo to strasznie kuleje.. Teraz mecz z Ukrainą i zobaczymy co się będzie dziać :)

I tu pojawia się nurtujące mnie pytanie,czy ta reprezentacja ma szanse na awans?Jak sadzicie?

Szanse ma. Więcej zależy od trenera, niż piłkarzy.

Sami piłkarze w większości przypadków grają w dobrych klubach w 1szych składach. Fornalik musi to wszystko zlepić w całośc.

Przecież na bramce jest spora konkurencja. Napastników również ostatnio Nam się zaroiło.

Niestety mankamentem Polski jest obrona, Piszczu i Boenish na bokach są, jednak do środka kto ? Glik, Perquis, Wasyl, a może Salomon ? Pierwsza trójka stoperów gra w kadrze w kratkę, Perquis ma problemy z 1szym składem, Wasyl już w ogóle.. już dawno Polska nie miała porządnej defensywy :<

http://www.moneystrategy.info/bl4ck747/

Hejka,

Jak wiemy nasz ukochany Grzesiu Lato, nie będzie już prezesem PZPN.

Po klęsce na Euro w Polsce mamu przed sobą nowe wyzwanie ,elminacje do mistrzostw Brazyli.

I tu pojawia się nurtujące mnie pytanie,czy ta reprezentacja ma szanse na awans?

Jak sadzicie?

Popatrzcie na pierwsze mecze.