MMO bez P2W

Cześć wszystkim!

Wiem, że jest to ciężki orzech do zgryzienia jeśli chodzi o gry mobilne ale poszukuje jakiegoś tytułu MMO w którym nie ma P2W.

Zna ktoś jakąś dobrą gre która sie kwalifikuje?

Gra musi zarabiać inaczej serwery i aktualizacje staną. więc albo coś płatnego albo coś z IS gdzie 99,9% to P2W. Raz widziałem grę z P2W ale nie toksycznym. (dało radę mieć to samo co płacący. Ale zajmie to sporo dłużej czasu) ale wybacz nie pamiętam nazwy ani gatunku.

Nie ma gier mmo na androida bez p2w. Przykro mi ale to jest prawda. Ostatnio wciaglem sie na 2 miesiace na Zenonie S. Mega gra ze sporym contentem. Lecz w pozniejszym etapie gry placacy sciagali mnie na pvp na hita i to z mniejszym lvlem.

polecam Summoners War

Grałeś w SAO ? Skillowa gierka i nie ma dużego p2w

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bandainamcoent.saomdna

Gry od firmy Asobimo tez nie są p2w bo można to ogarnąć free.

+

może to https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nintendo.zaba

Monster super league - gra zbliżona do summoners war i dziesiątek kopii tejże. P2W jest, jak w każdej grze gdzie za walutę IS można kupić szansę na zdobycie potworka/bohatera, jednak co ją dość mocno odróżnia od pozostałych to stabilny sposób zarabiania tejże w grze - system banalnych questów powtarzalnych, które pozwalają zamieniać złoto na astrogemy. Dzięki czemu jeśli grasz aktywnie (czyli pozwalasz komórce na auto walkę w dungeonach), możesz mieć niemal wszystko to co gracze płacący. Co więcej potworki najwyższej klasy zwykle są niewiele (wręcz marginalnie) lepsze od eventowych. Do tego studio, które rzeczywiście słucha swoich graczy, bo co rusz wprowadza zmiany, które wychodzą od nas. Kwestią pozostaje czy taki rodzaj gry podchodzi pod mmo, gdzie innych graczy spotykasz co najwyżej na arenie i podczas walki w gildii.

Testuje aktualnie monstee super league i jak na razie jest dobrze :)

Crash Fever. Gram już jakiś czas, rozgrywka i muzyka są naprawdę przyjemne, ze znajomymi można pograć i naprawdę wciąga :)

Korzystając z okazji podepnę się pod temat. Powiedzcie mi czy znajdę na andka coś w tym stylu jak nasza polska produkcja

Jakieś mmo "Text Base" taki typowy klikacz, tylko bez p2w tzn. żeby nie trzeba było wydawać real hajsu na staminę i przyspieszacze?

Wygląda ciekawie, ale obstawiam, że jeśli coś będzie w tym stylu to z pewnością tylko w wersji Angielskiej.

Cześć wszystkim!

Wiem, że jest to ciężki orzech do zgryzienia jeśli chodzi o gry mobilne ale poszukuje jakiegoś tytułu MMO w którym nie ma P2W.

Zna ktoś jakąś dobrą gre która sie kwalifikuje?