MMO dla "niedzielnego" gracza

Większość fajnych gier będzie miało abonament :P.
Niestety… Usuwając abonament zapominamy o jakiś 80% gier z listy fajnych xD
Ale z dobrych wiadomości abonament w większości produkcji jest wartości 2-3 kebabów, więc zazwyczaj wychodzi to na zdrowie :).

Przecież gry z abonamentem są aktualnie tylko trzy - WoW, Final Fantasy i Ultima Online. Więc raczej słowa “Usuwając abonament zapominamy o jakiś 80% gier z listy fajnych xD” są stanowczo przesadzone lol. To tylko 3 tytuły, z czego tylko dwa tak naprawdę oferują coś sensownego (Ultima to jest tak straszny oldschool, że naprawdę trzeba urodzić się w latach 70 by się nią zachwycać).

Chociaż twórcy gier by chcieli żeby p2p było najpopularniejszym systemem płatności, to niestety takowym nie jest i raczej nie będzie, chociaż “abonamenty” w formie np. Origin Access ostatnio wracają do łask, niemniej nie widzę by robiły jakąś ultra furorę, że ludzie tylko na nie się przerzucają.

… Hmmm większość fajnych tytułów ma premium konto… Które jest niezbędne do gry czyli koniec końców abonament…
No chyba, że bawimy się w słówka i abonament nie jest comiesięczną opłatą a tylko liczymy gry których nie da się włączyć jak nie zapłacisz…
Ps. Zawsze się zachwycałem ultimą.

Nie znam żadnej “fajnej gry” z premium abonamentem, bo na pewno nie zalicza się do nich TESO czy Albion Online :wink:

do fajnych gier te dwie też :smiley: się nie zaliczają dlatego

Dobra finalnie padło na high rate serwer L2. Jedyna gra prócz aiona która mi pasuje, przynajmniej czas pozabijam wieczorami ;/ póki nie wyjdzie inna gierka z open pvp to nawet nie będę sprawdzał aktualnych znowu.
Czy ktoś, coś wie o nadchodzących tytułach z open pvp?

Pozwolę sobie skopiować moją wypowiedź z poprzedniego tematu którą dodałem tam dosłownie kilka minut temu. Temat dotyczy bardziej gier stricte PvP, ale może znajdziesz tam też coś dla siebie ^^

https://forum.mmorpg.org.pl/t/mmorpg-z-open-world-pvp/118201/36