MMO dla początkującego

Część, ostatnio zafascynowałem się gatunkiem MMO, grałem w WoWa i GW2 oraz parę innych tytułów, aczkolwiek nie za dużo.
Bawiłem się nieźle, ale nie umiałem się w pełni wciągnąć.
Szukam MMO, które byłoby w stanie w miarę szybko mnie wciągnąć tj. nie trzeba spędzić 200h by jakkolwiek rozumieć grę
Wymagania to:
F2P
Przynajmniej jako taka aktywność
Mile widziany język polski

Generalnie to chciałbym MMO, które nie jest przesadnie skomplikowane, łatwo się wciągnąć i miło spędzać czas.

Z takich topowych gier mmo to nie grałeś w eso i ffxiv. Obie te gry są bardzo specyficzne i mogą Ci się nie spodobać. Ale obie też są darmowe i możesz je na spokojnie wypróbować. Tak wiem, ffxiv nie jest darmowe, ale ma darmowego triala

Mógłbyś dodać troszkę więcej od siebie, bo nie sądzę że każdy rodzaj MMORPG cię interesuje. Z PvP crafting polecam Albion Online lub mniej darmowe RuneScape (PvP umarło) lub Old School RuneScape. Turowych strategii polecam Polską grę BrokenRanks. MMORPG od dawna ma kryzys, o ile płatne takie jak WoW ESO FFXIV Black Desert nawet
Tibia mają jakiś poziom, to duża większość darmowych to totalne dno.

Chciałbym Ci polecić nowa, grę, remake K night Online, Rise Online
Mamy klan 25 os, codziennie przybywa nowych osób
Gra jest F2P, po angielsku, ale łatwo się wciągnąć, extra PvP
Zapraszam :slight_smile:

Weź facet nie reklamuj tutaj jakiegoś gówna które kopie krypto podczas kiedy ta niby gra jest włączona. Nie polecam tego gówna.

2lajki

Nikt niekaze Ci kopac, sam decydujesz kiedy

Tylko, że jak grasz to nie masz wpływu czy kopiesz, czy nie. Program sam zużywa pamięć operacyjną do kopania xd