Mmo do grania solo

Witam serdecznie.
Jak w temacie, szukam mmo/hack’n’slash, w którym jest sporo aktywności solowych i nie odstają one zbytnio od aktywności grupowych.
Nie zawsze mam czas i ochotę grać w party, a przeważnie wolę grać solo. Ważne, żeby był rozbudowany trade, solowe aktywności opierające się na trzaskaniu mobów (nie chce zbierać kwiatków), żeby gra miała w miarę duże community i żyła. Dobre pvp i ładna grafika będzie dodatkowym atutem. Cena/abonament nie stanowią problemu. Czasu teoretycznie mam sporo, ale nie chcę być uzależniony od innych, gdy wbijam na chwilę.

Gry, które odpadają to: Path of exile (aktualnie w to gram), gw2 (nie podeszło mi), last epoch (znudziło się), Albion online (również się znudzilo).
Lubię jeszcze grać w metina na privach (alune, pangea, gleviaz samia), ale mi się znudziły te serwy, jeżeli ktoś ma serwer easy/med do polecenia to może się skuszę.

Testowanych gier było więcej, ale albo się nie przekonałem, albo mnie zanudzały. Nie wymienię wszystkich, ponieważ nie wykluczam ponownego stestowania gry, jeżeli ktoś mi ją poleci.

Pozdrawiam, dzięki za przeczytanie i wszelką pomoc.

Lost Ark

1lajk

Lost ark? Z tego co mi wiadomo jes tam od groma rajdów grupowych, które w dodatku się długo robi i wymagaja zgranej grupy.

brzmi jak grindownik, a najpopularniejszy aktualnie grindownik to Black Desert. Ładna grafika, trade mocno ograniczone i pvp dupy nie urywa, ale jest.

Też pomyślałem o Lost Ark.
Robisz sobie 6 postaci i codziennie trzaskasz 2x gurdian raid (4 osoby są w party ale możesz solo) do tego chaos i inne aktywności jak wyspy itp. Co do raidó to tak. Potrzeba tam 2 party po 4 osoby ale często jest tak, że jak w połowie wywali Ci się party to możesz sam dokończyć raid.

I dobrze ci wiadomo, bez zgranej grupy nic nie ugrasz.

Może diablo 2 , solo to jak najbardziej możesz grać

Diablo 2 Resurrected. Tibia jeżeli cię nie odstrasza grafika i abonament. Torchlight 2 jeżeli nie zaliczyłeś, moim zdaniem must play dla fana hns. Zawsze możesz grać PoE i poczekać na Diablo 4 lub Corepunk.

Na pewno nie Lost Ark.
Aktywności solowych jest kilka, ale gra wymaga od Ciebie grania kilkoma postaciami zamiast jednej.
Jeżeli nie znajdziesz gildii i nie spasują Ci godziny raidowania to w przypadku matchmakingu - jest w lost arku takie gówno jak gatekeeping, a uwierz mi, że jako nowa osoba się obsrasz a nie zagrasz raid - bo każdy Cię wywali i będziesz szukał kilka godzin party w samym lobby.
Do tego Lost Ark to 30k graczy i 270k+ botów, nie polecam.

Może ten mad world który ma wyjść w pierwszym kwartale podoła

undecember

Undecember

jeżeli bardzo kochasz bić moby i widziec swój progress postaci dopiero po miesiącu (bardzo leciutki progress) to polecam BDO - Black Desert Online, tuuuuuuurbo grindownik bardzo długi maraton mialem pare podejsc ale odpuscilem

Witam
Szukasz naprawde solo wyzwania aby sie nie nudzil ?
To jak narazie najlepsze to Path of Exile,
Zadne tam Lost Ark czy ta mierna kopia December gdzie bez wydania chajsu na inventory to zapomnij P2W. Polecam Path of Exile

Ja ze swojej strony mogę zaproponować dwie różniące się od siebie gry. Pierwszą jest Lost ark które jest wizualnie bardzo piękne skille mega ładne i klasy różnią się od siebie. Drugim tytułem jest Star Wars the old republic jeśli lubisz te uniwersum to podstawa 8 klas postaci każda z nim inna historia i do tego ogromny świat no i miecze świetle :slight_smile:

Pograj w Grim Dawn to gra coś jak diablo ewentualnie Divine Divinity, Titan Quest z mniej to ciekawszych to Sacred, Incredible Adventure Vanhelsing, legend hand of God, silverfall, Viking wolfs of midgard. Nie są to gry mmo tylko czyste gry hack slash solo.

Dzięki wszystkim za pomoc, dam ponowną szansę black desert. Kiedyś grałem i było spoko (mimo że doszedłem do ~45lvl). Przestałem tylko przez start ligi w poe i pozniejszy format.

Spróbuj Tower of Fantasy.

Path of Exile.
Skoro szukasz mmo solo to zapewne zależy ci jedynie na handlu i możliwości robieniu contentu samemu.

Jesteś drugą osobą która zaproponowała mi ten tytuł. Jak wspomniałem w poście, jestem obeznany z tą grą, lecz potrzebuje czegoś innego. Aktualnie mam prawie 3k godzin, granie SC dosyć szybko mnie znudziło na tej lidze, czekam na gauntleta lub kasztanową ligę (która startuje chyba w piątek), lecz szukam też innego tytułu dla odskoczni. Na razie pobrałem bdo, gra się mega przyjemnie, mimo że robię nudne questy fabularne, zobaczymy co dalej.