MMO do grindu

Hej,
szukam MMORPG do grindowania a w późniejszym etapie gry do pvp etc.
Gry w jakie grało mi się(już dawno) najlepiej to Last Chaos oraz Shaiya(która była mocno p2w), najlepiej by gra była w podobnym klimacie i najważniejsze-aby miała jak najwięcej online graczy.
Pozdrawiam :slight_smile:

3xA - ArcheAge, Albion, Aion

Jakieś inne propozycje? Żadna z powyższych mnie nie pociąga :confused:

Lineage 2 na nowym oficjalnym serverze classic?

1lajk

Grind chcesz? Chodzi o zabijanie tabunów potworów? Metin? Rappelz? Poe?
A może grindownik w którym robisz różne rzeczy? Runescape 3/OSRS? Bdo?

Mowisz grind? Tylko black desert, najostrzejszy grindownik jaki znam, obejrzyj na yt. Nie ma max lvla, a od 61 to juz maaaasakrycznie wolno idzie :slight_smile:

Chyba Black desert będzie najlepszym wyborem (z tego, co czytałem rozdają teraz grę za darmo).

Rozdają za pół darmo bo złamali wszystkie obietnice i żeby się liczyć musisz wydać masę kasy w cash shopie :P.

1lajk

Silkroad

Fakt, chyba po ostatnim update spadła im populacja :stuck_out_tongue:

Po przeczytaniu opini o BDO raczej nie chce w to brnąć, wydaje się całkowicie p2w

L2 classic wczoraj wstał oficjalny server, tam masz grind mass pvp/pve, ale trzeba umieć grać tak czy inaczej, a black desert to nawet nie siegaj bo raz, że pw2 a dwa ze nudy bardzo :slight_smile:

L2 Classic nie polecam.
Dosłownie teraz zrobiłem tut i zobaczyłem fajny tab “VIP 0” - kliknąłem i dupa. za najwyższy poziom m.in. +50% item drop rate’u i +10% obrażeń w PvE…

Jeszcze jakieś propozycje? :smiley:

Może Mu Legend, ale competitive tylko z premką.

Prywatny serwer gry 12sky (nie, nie 12sky 2) https://anrinch.com/infinitesky/en/ Powinieneś kojarzyć tą grę skoro grałeś w Shaiye i Last Chaos, bo też Aeria Games była jej wydawcą w latach 2007-2010. Serwer jest wzorowany pod wieloma względami na wersji od Aerii, bo tego chcieli gracze, a więc jest masa grindu. Warto sprawdzić :slight_smile:

1lajk

Nie wiem czy cie zainteresuje ale obecnie najlepszy grindownik to BDO, fajny system walki, kozak grafika, duzo mozliwosci zarobku itp takze warto sprawdzic

@Dawcio2211

Następny, który nie czyta postów, bo po co?

1lajk

Pisze odpowiedź do założyciela tematu, nie interesuje mnie zdanie innych na ten temat - zwyczajnie szkoda mi czasu na czytanie, a po drugie nie nabijaj sobie postów - nikt Cię o zdanie nie prosił mądralo :slight_smile:

Tylko że tutaj nie chodzi o zdanie innych :wink: To sam autor tematu zaznaczył, że BDO go nie interesuje. Z przyzwoitości wypada najpierw czytać.