MMO do gry jak nuda w pracy

Szukam gry do pogrywania (słowo klucz - pogrywania), jak najdzie nuda w pracy.

Czyli najlepiej coś, co nie jest mocno czasochłonne i nie wymaga kosmicznego PC od NASA :slight_smile:

Pozdrawiam

Broken Ranks

1lajk

Do grania w pracy, ale na PC czy Android?

wow, można zbierać skałki, można grać petami

norroth by się nadał coś ala margonem

PC, jakiś tam laptop

A może Path of Exile? W każdym momencie możesz zgasić i nic nie boli. Natomiast nie wiem co to oznacza “komputer z NASA”, ale na pewno dobry procesor do tego będziesz potrzebował.

Coś na przeglądarkę typu Margonem lub
dead frontier

Spróbuj rzeczywiście Path of Exile, lecz wydaję mi się, że ‘pogrywanie’ będzie jednak trochę za mało na tą produkcję. Może jakiś Metin albo Lineage jeśli chodzi o privy :wink:

New World, Albion Online, Broken Ranks, ESO, GW2, RuneScape.

widze że working from home wjazd na grubo XD dobrze, że nowa ustawa będzie to zmieniac i będą kamery na monitor do rejestru obrazu i ruchów aktywności

ja pogrywam w New Worda, jedyne co mnie denerwuje to AFK kick jak zasługi stoję w miejscu gdy gra zrzucona na pasku, wcześniej pogrywalem w mir4 i czekam na diablo 4, niewiele podałeś wymagań co do gry

Podłączam się do pytania. Też szukam jakiegoś mmo. Broken Ranks brzmi w sumie spoko

Jak chcecie grać w pracy na sprzęcie który macie dostępny w miejscu pracy to na przeglądarce można odpalić Eve Online.

U mnie w robocie to się pracuje. Nie ma czasu na pierdoły. Ty lepiej doceń że masz kiedy się nudzić :grinning: