MMO do PVP

Albion tragedia, grałem, golemowata ta gierka, zresztą jak mmorpg to chcę móc widzieć niebo, izometryczne gierki to tylko hns. Pogram w tego Archeage, a jak nie, to spróbuję Aion’a, dzięki za podpowiedzi :wink:

My ogólnie bardzo fajnie bawimy się wspólnie gildią aktualnie w Bless Online wczoraj polataliśmy na PvP troszeczkę i przyznaję, że było zacnie ^^

Bless teraz najlepsze do pvp jest, i nie rozumiem tych komentarzy ze jest azjatyckie xD jest fantasy sredniowieczne to w FF14 wali azją, do tego koleś napisał że woli klasyczny tab target a tam jaki niby jest LOOOL. jak to przeczytałem to juz wiedziałem ze typ nic nie ogarnia

@absolver_dev
Do najlepszej to jej jeszcze dużo brakuję nie oszukujmy się, ale jest na dobrej drodze do tego żeby zostać :slight_smile: cieszy, że Dev Team się stara i pracują nawet w niedzielę

W Blessie jest niby tab target, ale robisz w dziwny sposób te “combo” do tego dochodzi zmiana stance’a, których nienawidzę. A wali chińszczyzną mam na myśli 150000000 powiadomień na start na cały ekran, 600000 ikonek i nie wiem czego jeszcze.

nienawidzisz a w jakiej grze niby masz stance swap skoro już tego nienawidzisz ? nie widziałem żadnych powiadomień na start ani 60000 ikonek i nie wiem czego jeszcze tez nie widziałem … od razu widac ze widziales 1 filmik przez 30 sekund i pierdolisz głupoty … ale spoko nie podoba się to nie graj a ja tam się bawie dobrze w pvp pomimo ze gram najchujowszą postacią - rangerem który jest teraz w głebokiej dupie to jak zabije paru nobów w pvp to mam satysfakcje

@LauxAntille
To chyba gramy w dwie różne gry, jakie wyskakujące okienka? Imo było niektórych skrótów za mało aż musiałem sobie powyciągać niektóre. Combo to klucz do wygranych walk w PvP, także na plus. Przecież zapowiadali Combat System jako “Dance like”

Grałem 2 godziny i zrobiłem zwrot, nie oglądałem nawet prawie żadnych streamów/filmów o grze. Nie podoba mi się ten “dance like” combat i tyle, nie rozumiem bólu pośladków u pana @absolver_dev, ale co zrobić. Uraziłem ukochaną gierkę, to teraz muszę się nasłuchać xD

Aaa no tak, muszę na siłę powiedzieć, że gra jest zajebista, bo pan absolver tak mówi. Jak to jest, że oplułem gw2 i nie pojawili się jego obrońcy, a bless ma taką silna gwardie. W chuju mam twoje zdanie, to nie jest temat o chińskim crapiszczu, nie podoba mi się ta gra i koniec tematu, jakbym chciał pograć w grę rytmiczna to bym sobie pograł w osu albo w tańce na kineckie. Chcesz to se graj, ale mi się nie wpierdalaj, gra wyszła 60 razy na każdym kontynencie i wszędzie poległa, ale wielcy obrońcy z kraju kwitnącej cebuli nie mogą opanować bulu odbytniczego.

ArcheRage. Nie, to nie jest literówka, tylko nazwa prywatnego serwera ArcheAge, który dostarczy Ci praktycznie to samo co Trion Words, ale bez P2W.

Niestety, ale jeżeli chodzi o MMO z dobrym PvP , to jest tragedia na rynku. Tak jak mówiłeś, Black Desert jest PRAKTYCZNIE IDEALNY, poza jednym, malutkim, tyci tyci szkopułem. Zależność od itemów. To jest jakaś kuźwa paranoja, że typ z z kilkoma punktami AP może wydymać na miękko kogoś z lepszym skillem, ale z mniejszą ilością AP bo niestety nie miał chłopak czasu na pieprzone ścinanie drzew 28 godzin na dobę, aby wyfarmić hajs potrzebny do tego wszystkiego w grze z centralnie planowaną gospodarką (tak, ceny na AH są z góry ustalone i nie można zejść poniżej danego pułapu, ani powyżej), a handel prywatny nie istnieje. Co za ku**wa niesmaczny żart.

Do tego to co napisałeś o WoW. To jest dokładnie to dlaczego przestałem za niego płacić co miesiąc. Paranoja i jebany zjazd lemingów którzy czują frajdę z tego, że 150 raz w swoim życiu ubili bossa który nawet nie ma 1 IQ, a do tego zrobili to przy pomocy 20 addonów które im wywalają przed twarz wielkie ikony pokazujące “PATRZ ZRÓB TO BARANIE BO UMRZESZ”. Nie mówię, że to źle, spoko jest WoW serio, ale przez to, że wykastrowali WoWa całkowicie z PvP, to jest dla mnie po prostu fail dziesięciolecia. Ktokolwiek jest lead designerem WoWa teraz powinien zostać posłany do łagrów za zabieranie celu i radości z systemu, który w tej grze był naprawdę zajebisty.

Tak więc jak mówilem, wbijaj na ArcheRage, wyszukaj sobie w google, ściągaj i pisz do mnie, też zaczynam ściąganie bo mi przypomniałeś swoim postem, że mi brakuje dobrego nawalania się po mordach z graczami na równych zasadach.

Pozdrawiam.

Zachęcam i zapraszam do kontynuowania wątku dotyczącego ArcheRage x)

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archerage-prywatny-server-archeage/106533/16

1lajk

Dobrze, przepraszam, bless online to najlepsza gra na świecie, a dowodzi temu fakt, że gra nie broni się sama, tylko potrzebuje gwardii obronnej. Po prostu jestem zbyt mało skillowym graczem na gry rytmiczne, trudno :frowning:

Właśnie mi się ArcheRage zassał, podaj nick i rasę to może sobie pogramy razem ;p

Ps.absolver_dev

Masz nick jakbyś był developerem gry Absolver, ale widze, że jesteś tylko jakiś dzieciakiem z problemami emocjonalnymi, który broni swojej gówno gierki bo cierpi z powodu syndromu sztokholmskiego po zagraniu w gówno za 160zł.

Przykro się na to patrzy.

gdybyś “srał” to byś tego nie pisał… dziecko neastrady.

Właśnie WoW to było kiedyś coś, jeśli chodzi o pvp może i nie zbalansowane ale teraz też nie jest ;p
Za to właśnie go pokochałem:
-długi respawn mobów
-wszędzie trzeba było zasuwać z buta
-jeszcze dłuższy respawn elitek i bossów
-brak cross-realm
-brak group findera
-brak dungeon/raid findera
Dla większości graczy to same wady, ale dzięki temu jak się kogoś spotkało na queście to trzeba było mu wpierdolić, pamiętam te bitwy 1v1 2v1, 2v3, 5v5… w Stranglethorn Vale, Ashenvall, Tanarisie itd.
Pod elitkami zbierało się zawsze kilku graczy z przeciwnych frakcji i trzeba było ich przegonić. Jak jakaś grupa nie dawała nikomu expić zbierało się kontr grupę i ich niszczyło. Atakowało się na stolice przeciwników, lub organizowało obronę własnej. Potem strefy pvp jak Witergrasp, gdzie walczyło się o coś konkretnego a jeśli już nie było ci to potrzebne to po prostu przychodziłeś powalczyć. Nienawiść we frakcjach była tak duża, że na bg najpier rzucali się na siebie a potem na objectivy.

Aktualnie to mobki respią się tak szybko, że spokojnie na spocie każdy znajdzie swoje miejsce i zrobi zadanie. Bossy tak samo a nawet nie ważne kto uderzy(nawet raz, gdy bije inna frakcja) to i tak dostanie loota. A jak komuś przypadkiem przyjdzie do głowy żeby pkować to zawsze możesz zmienić realm zrobić queścika na spokojnie. Jak ktoś atakuje na stolice to totalna olewka. Najfajniejsze bg AV i IoC zamieniły się w pve instancje, 40 graczy po prostu się omija i leci zabić bossa jak dla mnie totalne nieporozumienie. Ogólnie to nuda jeśli się nie chce siedzieć na zamknietych instancjach i trzepać rating…

Do czego zmierzam żeby nie było offtopu to gracze sami takich gier chcą, dlatego nie ma nowych gier w których pvp to coś więcej jak areny a stare ewoluują w tym kierunku. Jedyne rozwiązanie to poszukać starych gier lub privów starych gier.
Tutaj tryb warmode w nowym dodatku byłby dobrym kompromisem ale wątpię, żeby coś więcej z tego wyszło i stary dobry WoW wrócił… ostatnia nadzieja classic

1lajk

W nowym dodatku już masz 600 trybów bicia przeciwnej frakcji, gdzie przeciwnicy są bot’ami, więc nawet się nie łudzę, że będzie fajnie. Właśnie to było fajne, że jak chciałeś coś zdobyć/zrobić (np zabić elite), to losowe osoby sobie pomagały i robiły party, bo przeciwna frakcja ich atakowała. Teraz takich rzeczy nie ma, każdy jest głaskany po główce. Może classic będzie lepszy, o ile wyjdzie i jeżeli dużo nie zmienią…

zerknij do słownika nim zaczniesz używać słów , lamusie ? , polaczki ? a niby Ty kim jesteś ? zaczynasz zdanie od “kurwa” Twoje IQ przekracza średnią meduzy ?, dziecko z dupy ? Ty wiesz skąd się biorą dzieci mama Ci nie powiedziała jeszcze ?, co jest niby nie po mojej myśli ? Twoja odpowiedz bez ładu i składu ? może skocz do szkoły poucz się nie wiem … pograj w piłkę może w tym chociaż będziesz dobry , bo polityka z Ciebie nie będzie a tym bardziej mówcy :slight_smile:

Mortal Online polecam.

Dobra dobra. Uspokójcie się, dalsze wyzywanie siebie nawzajem będzie skutkowało tygodniowym mute.

Nie wiem czy nie zauważyłeś, ale 75% mojej wypowiedzi to było Twoje słowa :slight_smile: także faktycznie mogą być bez ładu i składu ciesze się , że to zauważyłeś :slight_smile:

Albion online 2 rodzaje pk
Warhammer online ale tylko privy pk i walki o zamki.
Bless… ale tutaj muszą jeszcze popracować nad grą :slight_smile: