MMO do stania z lvlem a rozbudową bohatera

Cześć !
Szukam mmo ( bez znaczenia czy przeglądarka czy normalna gierka, wszystko wchodzi w grę ) w której będę mógł stać z lvlem a rozwijać swoją postać, po prostu tak lubię :slight_smile: Robiłem tak w metin2 - na 35 lvlu spokojnie rozwijałem skile itd, tak samo w gladiatusie, i szukam kolejnych gierek gdzie będę mógł zostać na niskim lvlu ale rozwijać postać, coś proponujecie?

Runescape / Runescape OS

1lajk

Nie wiem czy cię zainteresuje ale może OSRS/Runescape. Tzw. „Pury” czyli postacie które maja mały combat lvl a wysokie poziomy pozostałych skilli są wciąż w cenie. Problem w tym ze bez tego wysokiego lvl pozostałe czynności są trochę trudniejsze do wbicia zwłaszcza dla nowych graczy. Jednak jest to możliwe i na koniec satysfakcja spora. Gdybys chciał więcej info to pisz.

Ummmm… Tibia mi tylko przychodzi do głowy z tego co czytam. W Tibie grałem daaaawno temu ale wtedy często liczył się skill wbity w danej czynności mniej niż lvl. Teraz lvl = skill point do rozdania w statystyki. Lub kilka skill pointow :stuck_out_tongue:
@EDIT Mówię o nowych grach.

ja właśnie planuje powrócić po latach do RS< jeszcze nie wiem czy nowa wersja 3 , czy jednak spróbować stare kluski <3 i OS07 grać.
Nie wiem jak sytuacja z pvp w nowej wersji, a swego rodzaju na tym też mi zależy .
WIem że aktualnie to dwie różne gry, ale … cięzki wybór

Pvp w RS3 praktycznie nie istnieje, wiec jeżeli Ci na tym zależy to zdecydowanie odpuść sobie 3.

1lajk

Dzięki. Jednak czy OSRS będzie długo wspierany? Zdecydowanie mniejszą liczbę graczy ma ( trzeba mieć na uwadzę, że o ile twitch ma więcej oglądających to liczba graczy OSRS jest znacznie mniejsza niż RS3). Java jest juz praktycznie nie wspierana, co jeśli twórcy przestaną wspierać tę wersje co już robią powoli. Jednak RS3 w tej kwestii jest pewne że będzie stabilny i nie padnie

Albion online?
Cieszy się sporą populacją online i pozwala rozwijać postać na wiele kierunków

Liczba graczy na stronie RS3 to połączenie wszystkich graczy z RS3 i OSRS jednocześnie. W OSRS gra więcej osób niż w RS3. W momencie pisania tego posta jest 77k osób online w OSRS oraz ledwo 22k w RS3 co daje łączną ilość graczy 99k wyświetlaną na stronie, więc wszystko to co piszesz jest błędne i prędzej padnie RS3 niz oldschool.
Tutaj masz nawet pokazane jak to wygląda: http://www.misplaceditems.com/rs_tools/graph/

Dokładnie, w tej chwili osrs stanowi 70% całej populacji rs,a. Nie chce Ci sugerować która wersja jest lepsza bo obie maja swoje plusy i minusy najlepiej spróbować i sprawdzić co bardziej Ci odpowiada. O osrs w każdym razie bym się nie martwił, pożyje jeszcze pare ładnych lat, ma świetny dev team i co ważne to gracze decydują o nowych updatach w głosowaniu wiec można powiedzieć ze to community decyduje o kierunku w jakim gra podąża.