Mmo f2p

Witam poszukuję mmo dla gracza nie za bardzo wybrednego zależy mi ,żeby było w miarę grywalnie i co najważniejsze f2p raczej nie kusi mnie wydawać grubej kasy na gry ,wiadomo jakiś tam itemshop czy micropłatnosci to formalność lecz chodzi mi bardziej o takie grube p2w mogę również wkroczyć do gry w którą ktoś już gra ponieważ granie solo w mmo to tak nie bardzo sprzęt: Ciągnie wszystko bez problemu ,czekam na propozycje ,pozdrawiam :wink:

Jeśli nie chcesz wydawać GRUBEJ kasy w postaci 50 zł to polecam Maple Story 2

1lajk

Nie jestem wybredny ,ale to raczej tytuł nie dla mnie chyba ,że grasz :smiley:

Polecam, sam gram od tygodnia i gra jest mega ^^

Bardziej kusiłoby mnie coś z craftingiem,itd,itp ale sprawdzę :smiley:

Bless online za darmo jest crafting wszystko czego chcesz tylko graczy ubywa :frowning:

Sprawdziłem i w sumie tytuł trochę kulawy ,kurde sprzęty coraz mocniejsze komputery z NASA a gry to crapy chyba czas wrócić na terę czy aiona

Ja zaproponuję Neverwinter, który posiada wiele możliwości.

  1. Kreator postaci, sporo ras i klas, a do tego masz do wyboru bóstwo i związane z nim korzyści. Masz też możliwość wyboru krainy z skąd pochodzisz i możesz napisać własną historię postaci. Każdą klasę możesz pod siebie zrobić. RPG pełną gębą.
  2. Walka - jest dynamiczna i satysfakcjonująca, skille fajnie wyglądają i czuć jak je używasz. Do tego wymaga trochę taktyki.
  3. Grafika - jest dobra, porządna. Typowe zachodnie fantasy bez loli(nie to żebym miał coś przeciwko loli), jest fajnie, klimatycznie, a czasami mroczno.
  4. Świat - skoro jesteśmy przy grafice, to trzeba wspomnieć o świecie, a jest on wbrew pozorom duży. Jest przede wszystkim zróżnicowany zaczynając od pustyń, po przez różne rodzaje dżungli kończąc na śnieżnych krainach. Jest co zwiedzać.
  5. Wygląd armorów - jest jakiś set co ma fajne staty, ale brzydko na tobie wygląda, można to zmienić. Jest możliwość podmiany wyglądu setu, a dodatkowo można zmieniać kolor, więc nie ujrzysz klonów biegających w tym samym stroju co ty.
  6. PvE - zwykłe zadania, które pozwolą ci wbić level. Przy okazji dodam, że nie musisz robić wszystkich map, więc gra nie ciągnie jak po sznurku.
    Masz do tego mnóstwo różnego rodzaju dungeonów od 3 do 25 osobowych. Jest spory end game, bo tak naprawdę gra zaczyna się po wbiciu maksymalnego poziomu, a robi się w miarę szybko, gdyż najlepsze jest dopiero później.
    Do tego dochodzą kampanie i to co żadne inne mmorpg nie posiada.
    Foundry, czyli możliwość robienia własnych zadań fabularnych.
    Zawsze jest coś do roboty, nie stoisz w mieście zastanawiając się co teraz jak już zrobiłeś wszystkie misje daily.
  7. PvP - jednakże trzeba przyznać, że nie jest tak rozbudowane jak pve i mniej ludzi na nie chodzi.
  8. Pety i mounty - tak są tutaj wierzchowce i kompani, co wspierają cie w walce, a nie stoją tylko na pokaz. Wierzchowce jak i pety są różne, naprawdę jest sporo do wyboru.
  9. Crafting - tego nie mogło zabraknąć w takiej grze, ale nie mogę dokładnie opisać, bo rzadko w grach mmorpg bawię się w crafcenie.
  10. Święta trójca - tak jest heal-dps-tank, ale grając healem można zrobić go pod dps, tak samo z tankiem.

Jak widać gra wiele oferuje, a co do f2p i p2w, bo to też istotna rzecz.
Nie ma p2w, jest p2time. Tak, możesz zdobyć wszystko, ale musisz poświęcić czas na grę, ale też nie jest tak, że musisz koniecznie 10 godzin spędzać w grze. Grać można własnym tempem w najgorszym przypadku wolniej ci zajmnie zdobywanie wszystkiego, ale to normalne.
To nie jest gra na kilka tygodni. Samo zrobienie kampanii, zależnie od tego ile się gra dziennie to 2-3 miesiące.

Jest wiele polskich gildii, ludzie pomagają sobie nawzajem. Zawsze jest coś do roboty i zawsze z kimś można coś porobić, nie ma nudy.

Neverwinter to porządny tytuł, co zapewni rozrywkę na bardzo długo.

2lajki

Oj , przyjacielu teraz to mi zaimponowałeś ! :wink: sprawdzę i dzięki za szczegółowy opis !

1lajk

jeśli ktoś byłby chętny zaczynam grę od początku chyba ,że są starzy wyjadacze co wzięli by mnie pod skrzydełka bo będę stawiał pierwsze kroki w tym tytule :wink:

Jak Neverwinter, to napisz do mnie w grze Arashi albo podaj nick to ja napiszę jak będę w grze. Zazwyczaj jestem koło 14 w grze.
Co do gildii jakbyś chciał dołączyć, to też ci to załatwię.

1lajk

Napisałem Ci na privie dzięki ;D