Mmo f2p!

cześć
ze względu na fakt że łapie mnie sentyment do grania w stare MMO chciałbym na któreś wbić ale totalnie brak mi wiedzy o ilosci graczy online i czy jest gra trupem , a ze względu na to że nie chce pobierać kazdej gry f2p chciałbym sięgnąć po opinie waszą :wink:
interesuje mnie info na temat:
-4store ( który wydawca/ priv najlepszy )
-newerwinter
-tera
-b&s
-LOTR
-SWTOR
ITP ITP ITP chciałbym posłuchać waszych propozycji
jeden wymóg to gra musi Żyć!
nie metin , wow czy priv , tibia gw2

Lost Ark żyje i będzie jeszcze długo żył.

Nie ma czegoś takiego jak gra która jest kompletnie f2p, każda gra którą wymieniłeś trzeba wydać pieniądze.

Każda gra którą wymieniłeś jest totalnym średniakiem. Zamiast próbować być cebulą sprawdź który mmo z trójki trzech największych ci najbardziej pasuje i wydaj te pieniądze bo za darmo to możesz grać sobie w tibie na faccu expić gsy przez lata.

(wow, ff14, gw2) < nie podałeś dlaczego nie wow czy gw2.

Wyświadcz nam wszytkim przysługę i następnym razem, kiedy będziesz coś pisał, najpierw to przeczytaj.
@topic:
Wszystkie podane wyżej tytuły pomimo szumnie ogłaszanego free to play, silnie faworyzują graczy płacących. Nie wiem, czy będziesz w stanie dobrze się bawić w takim Star Wars the Old Republic, mając z tyłu głowy, że grasz jedynie w wersję demonstracyjną. To samo jest z Lord of the Rings online, który jeśli chcieć wgryźć się w całość contentu od razu, cenowo kształtuje się wręcz zaporowo. Ostatnio na forum zaczęła reklamować się Polską gildia w grze Swords of Legends online. Gra również jest free to play, natomiast dopiero ją pobrałem i nie potrafię stwierdzić w jakim stopniu inwazyjny jest item-shop.

Kolega raczej wie co oznacza i z czym się wiąże F2P a wy mu tłumaczycie jakby był jakimś kaleką umysłowym. We wszystkie wyżej wymienione gry można grać za darmo więc są F2P. A czy mają inwazyjny Item Shop czy nie to już inna sprawa.

2lajki

LotRO dużo graczy, w startowych lokacjach czasami trzeba czekać w kolejce na respach. Dużo też polskich gildii.
Jeżeli szukasz czegoś świeżego i innego niż inne mmo to polecam Gloria Victis. Coś jak Mount and Blade ale mmorpg z otwartm światem. Dużo graczy i aktywny świat

Nic sensownego nie wniosłeś do tematu, a próbujesz komuś moralizować. :smiley: Niczego nie tłumaczyłem, tylko stwierdziłem fakt, a to zasadnicza róznica. Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem lub chociaż przestał się tak sztucznie pompować i przeczytał moją wypowiedź do końca to zauważyłbyś, że poleciłem mu grę F2P. Podsumowując: Jedynym kaleką umysłowym tutaj jesteś tutaj ty bawiący się w “Social-Justice Warrior’a” bez żadnych podstaw, nie autor. :slight_smile:

To co wymieniłeś: Neverwinter P2W, Tera martwa gra, B&S coraz mniej ludzi ogromne P2W, LOTRO i SWTOR nie są do końca f2p są freemium.
Nie rozumiem, co ci przeszkadza w WoWie lub GW2 jak podałeś gorsze tytuły.
Ale niech będzie, Albion podobnie ma się dobrze i żyje i jak ktoś zaproponował Lost Ark.

Albion mega popularne i zywe po 200k dziennie online. Gra pvp z full lotem
BDO - tak ta gra jest wszedzie rozdawana na prawo i lewo. Ew. KosTuje z 20 zl wiec jak za darmo grinder z wypas grafika bardzo rozbudowany .
Lost ark najpopularniejszy mmo obecnie .

Reszta low pop .

Chłopie poleciłeś mu grę którą dopiero pobrałeś, nawet nikt nie wie czy w ogóle w nią grałeś XD

Równie dobrze mógłbyś mu polecić grę której gameplay oglądałeś na YouTube :sweat_smile:

Weź idź się gdzieś schowaj i przestań się już kompromitować.

A tak w ogóle to jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem lub chociaż przestał się tak sztucznie pompować i przeczytał moją wcześniejszą wypowiedź to wiedziałbyś, że ja też mu na samym początku zaproponowałem grę F2P w dodatku taką w którą grałem/gram.

Także polemizowałbym z tym czy moja wypowiedź nie wniosła nic sensownego do tematu. Ale jednego jestem pewien, twoja nie wniosła do niego nic poza poleceniem gry o której nic nie wiesz :sweat_smile:

1lajk

Yup, całe zaporowe 0 złotych. Rozdawali przez chyba 4 miesiące wszystkie dlc nie licząc ostatniego, a nawet jakbyś celowo starał się omijać wszystkie osiągnięcia to i tak byś miał aż nadto punktów do sklepu wyfarmionych (bo ciężko by ci było przejść grę nie zabijając 20 goblinów xd).

Mój post był w całości zgodny z tematem. Poleciłem mu grę pasującą do jego kryterium. Czy w poście jest napisane, że musiałem w nią zagrać? Dla uspokojenia twojej ograniczonej jaźni odpowiem, że zdążyłem już chwilkę pograć. :slight_smile: Powtórzę: Jedyną osobą kompromitującą się tutaj, jesteś ty. :slight_smile:
Przy okazji: Nadal nie odniosłeś się do tematu autora. Chwilo trwaj.
@larshi
Czyli chcesz mi powiedzieć, że autor tematu pytając o LOTR online definitywnie śledził informacje dotyczące gry… o KTÓRĄ pyta i z pewnością ma wszystkie zebrane dlc :slight_smile: ? Ciekawy tok myślenia.

Ogólnie to zasadniczo czasy mmo mam wrażenie już przemineły a wracając do pytania sprawdzałem z sentymentu nevervinter weszła nowa klasa barda oraz gra nie ma już wsparcia dla wind 7 , w b&s nadal gra sporo ludzi aczkolwiek czat wieje pustkami nie widziałem żadnej reklamy polskiej gildi przez kilka ostatnich dni również do tej gry dodali nowe klasy.

A czy ty chcesz mi powiedzieć że autor DEFINITYWNIE zainteresował się grą wczoraj i nic o niej nie wie, tylko dlatego że pyta się w której grze spotka więcej ludzi? Ciekawe wróżby xD

1lajk

Autor pyta o najpopularniejsze gry f2p w tym gatunku, a ty zakładasz, że śledził akcje promocyjne związane z nimi. Obrona nie ma więcej pytań :smiley:

Spróbuj może całkiem coś nowego czyli - Warframe. Może całkiem inna gra Ci się spodoba.
Piękne czasy kiedy grało się w 4story a serwery były pełne, ahhhh. Grałem prawie od początku aż do 2017 roku.

2lajki

Beliard ale ty jesteś tępak :slight_smile:

odpowiem w jednym poście
NIE podałem wowa bo jestem tam aktywnym graczem
NIE próbuję cebulować też bo 99% gier b2p mam wykupionych
po prostu może źle sprecyzowałem a gry podałem jako przykłady
chciałem sięgnąć po grę wstępnie ft2 która zabierze mnie w nostalgiczną podróż i troche da odpocząć od wowa , nie które tytuły skreśliłem ze względu na to że w nie też grałem , a ff to po prostu nie siada , nie pamiętam tytułów gier starych ale fajnie by było pograć w stare dobre mmo jak za dawnych lat np 9dragons bodajże
co do lotr zgarnąłem kontent ten co rozdawali
ddo też bodajże
co do albiona to próbuje się do niego zaklimatyzować
tere grywałem sporo ale ponoć pustki
i generalnie fajnie jak by panowie darowali sobie sprzeczkę i po prostu wymienili swoje mmo które polecą, pozdrawiam cieplutko :slight_smile:

Ha! To mnie facet zagiąłeś z tym LOTR’em :slight_smile: Pozdrawiam!

1lajk

Dobra ponoć ma być update do LOTR spory więc spróbuję, a jak nie to zrobię sobie dzień z każdym starym MMO które z jakiegoś powodu jeszcze nie zostało zamknięte, i dołączę do swojego kanału YT .
9dragons
4story
silkroad
Aion
Cabal
Allods
Perfect World
Jade dynasty
itd
bo tyle pamiętam z głowy,
o ile jeszcze żyją :smiley:
dodajcię od siebie jakąś waszą sentymentalną perełke chętnie też coś ogram innego niż znam :smiley: