MMO jak BDO

Jest jakas gierka aktualnie podobna do BDO? Lubie grindowac i marnować czas bo pozwala mi zapomnieć o moim chujowym życiu ale zraziłem się do BDO przez to że twórcy mają wyjebane w graczy i nie ma tam kompletnie balansu i jest p2w hardware (wincyj FPS = wincyj dps wiec im masz lepszy sprzet tym lepiej ^^)
Atm gram sobie w Path of Exile ktore bardzo lubie ale powoli sie liga zaczyna nudzic i szukam czegos nowego ale nie mam pomyslu na nic

Mordo żyćko jest zajebiste ,a gierkę polecam The Division 2

Niestety nie ma takiego jak BDO jedyna opcja to Throne and Liberty ktore wyjdzie podobno w tym roku, p2w pewnie bedzie podobne

Pozdro czystokrwisci

Ja od siebie polece Final Fantasy XIV, jeżeli nie przeszkadza ci troszkę wolniejsza rozgrywka pod względem combatu. Z kolei jak nie grałeś nigdy w Lost Ark’a to także polecam, pogrindować tam można a nawet i trzeba :wink:

Dostałeś wpierdol na PVP i quitujesz? Mamy 2023 czas przesiąśc się z procesora 5tej czy 6stej generacji. Pearl Abyss co 2 tygodnie robi duże QOL patche, w przygotowaniu idzie nowy kontynent. Tak nowa klasa nie jest zbalansowana, ale jak nie umiesz grać swoją to zagraj nową.

4lajki

Aktualnie jedyne co jest do polecenia z podobnym combatem (jeśli chodzi o dynamikę walki) i podobną ilość grindu to ,Lost Ark Online’’. Sam byłem graczem BDO i niestety mam ten problem, że wszystkie inne tytuły pod wględem walki to ślimaki. Jedynie to Lost Ark na dynamicznej postaci, mógł się zbliżyć do dynamiczności z Black Deserta.

Jeszcze co mi wpadło do głowy to Warframe tam grindu masz masę no i system walki jest zadowalający (zwłaszcza bawienie się Modami do broni lub postaci), ale uprzedzam masz ograniczenie do 4 graczy w lobby, a jakikolwiek kontakt z graczem to:

  • losowość w dobieraniu do party
  • handel
  • czat
1lajk

bardzo gówniane oceny na Steam i gówniany kontent gry p2w

Chłop szuka gry podobnej do BDO a tu jakieś łaki mu polecają FFXIV albo Throne&Liberty o którym jeszcze praktycznie nic nie wiemy XD ja się pytam na jakiej kurwa podstawie ktoś porównuję Throne&Liberty do BDO? XD

2lajki

fajni nic ile razy bana dostałeś :slight_smile:

Z BDO quitnalem juz w poczatku 2022 jakos i z tego co widze chuja sie tam pozmienialo wiec japa koniu zreszta jezeli chodzi o pvp to srednio mnie to interesowalo

Probowalem into FF14 i nie pociagnelo mnie a probowalem dawac gierce szanse kilka razy
W lost arka gralem na premiere i straszne gowno po miesiacu dropnalem

W takim razie GW2, Vindictus albo jakieś ESO.
Typowo pod grind wpisz sobie w google korean mmorpg i bedziesz mial do wyboru do koloru xd

Graj tehor w bdo a nie tam płaczesz

Ty serio?
image

Jedynie kal, terra której nie ma i lineage są takim stylu jak chcesz jest też knight online ale jest dużo turasów.

TRAHA online? bardziej TRASH Online xD