MMO na Ps4

Siemka,

Zastanawiam się nad próba powrotu do MMO. Wiem, że to już nie to samo co kiedyś, że MMO podupadły i nie cieszą się taka popularnością co kiedyś . Ale co jakiś czas wraca do mnie to uczucie nostalgii i mowi mi 'odpalaj, graj i nie marudź ’ gdzie od 3 rocznej przerwy nie mogłem się na to zebrać . No i właśnie teraz wleciało po całości i mam ochotę na MMO przy którym bym posiedzial dłużej . Mowa tylko o MMO na PS4 czyli w sumie ESO, FFI4 I Destiny. Najbardziej zależy mi na sporej liczbie graczy , progresie który widać w EQ i postacii, dungi-rajdy i na samym końcu pvp . Story się liczy ale wątpię że któreś mnie wciągnie tak jak WoW. Nie przepadam za czytaniem questow, za bardzo czasochlonne. Nie jestem graczem nastawionym na hardcore . Gram po pracy , zazwyczaj mam te 2-3 h dziennie czasu i wolne dni . Wiem , że jest jeszcze BDO ale przerażaja mnie opinie o ciągłych płatnościach (takich ponad ponad abonament jak w innych grach xD)i czasie jaki trzeba tam spędzać nawet offline. Koledzy i koleżanki proszę doradzcie mi :wink:

Dzieki.

A gdzie DC Universe, Neverwinter Online Warframe i Black Desert Online?
Z tych wszystkich najbardziej polecam BDO Top 3 mmo w ogóle ^^