Mmo na słaby komputer

Siemka poszukuje gry mmo na dość słaby komputer. Chodzi mi o grę typu albion,tylko bardziej nastawione na pve i questowanie no i z dość sporą ilością graczy :smiley:

Dość słaby to pojęcie względne.

I nie ilość, a liczba graczy.

Tibia na serwerze optional lub open gdzie wojna się skończyła ?
Gdybyś się zdecydował polecam serwer faluna

lepiej zapodaj specyfikację komputera. łatwiej będzie coś dobrać.
ze słabszych polecam
chronicles of arcadia - taki runes of magic w wersji casual. tysiące questów, pvp i tak prawie nikt nie gra. Za to wszyscy łupią PvE. Ostatnio robiłem tam też top inste z polsko języczną gildią 5h pod rząd.

Polecam sprawdzić Runescape, na pewno pójdzie na każdym komputerze :slight_smile:

2lajki

WoW Classic. Ostatnio sprawdzałem na starym lapku i śmiga jak szalony :slight_smile:

3lajki

Ze swojej strony polecam Ultima Online. Klasyka mmorpg z ponad dwudzestoletnim doświadczeniem. Będzie dzialać na każdym komputerze lub tablecie z win. Są do wyboru dwa clienty oficjalne 3d i 2d, oraz parę asystentów gry lub clientow nieoficjalntch. Aktualne gry mimo iż wzorują się na UO nie są wstanie jej dorównać. Mimo tylu lat cały czas jest ulepszana i wychodzą nowe dodatki. Twórcy ostatnio zapowiedzieli rozbudowany, rewolucyjny dodatek więc to dobry moment na odświeżenie swojej przygody z Ultima Online. Oficjalne serwery są płatne, ale istnieje wiele darmowych shardów różnego typu i różnej wielkości online. Łącznie z polskimi, w tym z jednym wzorujacym się na oficjalnych i z online 40+ wciąż rosnącym. Grałem lub gram na większości z nich łącznie z oficjalnym i polskim, mam sporą wiedzę na ten temat, z miłą chęcią nakieruje na odpowiedni shard wedle preferencji. To moja ulubiona gra :slight_smile:

Również jak kolega wcześniej, polecam tibie obecnie gra jest bardzo przyjemna, ja gram na serwerze Bona ( optional pvp).

dungeon fighter online - gra jest tak strasznie popularna miedzy innymi dzieki temu, ze pojdzie na kazdym sprzecie

Wow na starych dodatkach miał bardzo niskie wymagania.

2lajki

World of Warcraft ma dosyć niskie wymagania a nie ma sobie równych.

1lajk

TIBIA :smiley: Przez wirusa przyrost graczy :smiley:

no comments

Metin2 na prywatnym serwerze, jeśli podpasuje to napisz na jakim typie serwera chciałbyś zagrać (easy/medium/hard) to coś doradze :slight_smile:

Warhammer Return of Reckoning

1lajk