MMO na stary komputer

Witajcie! Szukam jakiegoś mmorpg’a na stary komputer z win XP 32bit.
Niestety mój główny komputer padł i zostałem ze starym.
Intel Pentium 4 CPU 3.00GHz
512MB RAM
Grafika: Radeon 9600 Series AGP

Nie chce być niegrzeczny ale na dzień dobry sam system może być problemem o reszcie nie wspomnę ;/
Sprawdziłem z tego co mi do głowy przyszło

  • Dark Orbit (pay2win)
  • Runescape
  • Ultima Online (chyba mój faworyt, stare ale jary i bardzo dobry)*
  • Margonem

Dość trudny temat postawiłeś aczkolwiek polecam Ultime albo RuneScape są dość podobne do siebie oraz całkiem przyjemne i sporo ludzi w to gra. W kwestii Ultimy polecam Polskie Shardy mają autorskie pomysły i całkiem fajny klimat.

Nie wiem czy ci nawet tibia będzie działać XD ultima online?
nie ważne, zapomniałem ze tibia nie działa już na XP

Te ramy Cie mocno ograniczają, aczkolwiek na takiej konfiguracji kiedyś grałem w Cabal online, no i nie wiem jak Tibia by ci chodziła to teoretycznie wymagania ma dużo wyższe. Powinien też Dekaron śmigac ale nei wiem w jakim stanei jest ta gra.

trzy posty w jednej chwili hhrhrhr Cabal i Tibia odpadają.

Tibia i3 i Win7 elo…

Edit :
Cabal Online wymagania

  • OS: Windows 2000 or above.
  • Processor: Pentium 4 2.0GHz+
    *** Memory: 1 GB RAM.**
  • Graphics: ATI Radeon 9800PRO/Geforce 6 Series or higher.
  • DirectX: Version 9.0c.
  • Network: Broadband Internet connection.
  • Storage: 5 GB available space.

Jeżeli twój pc padł to polecam sobie odpuścić, granie na czymś takim to katorga, może pora zrobić sobie przerwę od pcta i wziąć się za pracę? Rozumiem, że skoro masz takie problemy to się uczysz, załatw oceny i przez kasę zarobioną w wakacje kupisz sobie coś lepszego.

1lajk

Wiesz, zawsze możesz pograć na najwyższych ustawieniach graficznych w World of Warcraft w wersji 1.12.1 na jakimś prywatnym serwerze :wink: Vanilla rules.
Edit: a nie, 512mb ram… no to może nie na najwyższych, ale pograsz bez problemu.

Polecam plemiona <3

Knight Online

Metin2

Musi być MMO? Ściągnij emulator PSX to powinno ci pomóc zabić czas

co do MMO to może Ragnarok

Co to znaczy mój główny komputer padł? Konkretnie co padło? Nie lepiej wymienić uszkodzony podzespół niż męczyć się na tym kalkulatorze ? Padła np. grafa za 1000zl nie stac cie wydac tyle to tymczasowo kup używaną słabszą za 200zl i tak da sie na takim sprzęcie spokojnie grać na słabszych ustawieniach.

Jak mu poszła płyta główna proc tak łatwo nie wymieni

Black Desert

3lajki

Mój zegarek ma lepszą specyfikację niż ten komp. Za robotę się weź i napraw komputer albo kup nowy paszteciarzu.

1lajk

Najczęściej ludzie mający mniejsze pojęcie o komputerach uważają ze PC jest do wyrzucenia bo sie nie uruchamia nie ma obrazu itd a w zdecydowanej większości jest to awaria jednego podzespołu. Ze spaloną płytą procesorem grafiką ramem i spalonym zasilaczem spotkałem się tylko w jednym przypadku gdy komputer był włączony w momencie gdy w siec uderzył piorun

Project 1999 :wink: polecam nie tylko ludziom ze starym pc ale również tym który tęsknią za starymi mmo :slight_smile:

Polecam kupić nowy pc, około 200-300 zł masz dual core itp co już da ci możliwość odpalenia czegoś więcej, około 500 zł masz pc który np odpali eso. Zainwestuj a nie na siłę szukasz jakiejś gry na starocia.

Wnioskując po tym, że szukasz MMORPG(gra na długi czas) to jeszcze nie naprawiasz swojego kompa do gier… na Twoim miejscu bym po pierwsze zdiagnozował kompa i dążył do jego jak najszybszej naprawy bo na tym starym kompie to co najwyżej pograsz w Pasjans pająk na lagach.

miałem pisać
naprawa zepsutego sprzętu to najwyższy priorytet dla gracza, a nie bawienie się w gierki sprzed 20 lat