MMO na telefon

Witam szukam sprawdzonego MMO na telefon bez auto-battle i biegania bez celu od npc do npc najlepiej jak by gra posiadała

  • Bezklasowość
  • Grind
  • Brak lvl Cap
  • bossowie respiący się na spotach inwidualnie
  • polskie gildiee ale nie jest to wymóg

Gry w które grałem jak na razie
Adventure Quest 3D- Bardzo ciekawa gra ale irytowało mnie że więcej biegałem od npc do npc niż grałem (nie lubię tego typu rozgrywki) przez co zaczęło mnie to nudzić

Black Desert- no uwielbiam Grind i ma wszystko czego potrzeba ale irytuje mnie zbyt dużo klas przez co któryś raz robię to samo nowymi postaciami bo nie mogę się zdecydować na główną postać

Rucoy online czy jakoś tak brakowało mi efektywności

Eve Echoes

Evil lands polecam

DayR, choć interakcje z graczami są troszkę ograniczone, to jest to najlepsze multi, jakie znalazłem, choć jest specyficzne, bo to survival w klimacie Metro/STALKER i nie jest P2W.

Albion - na minus FULL drop i wszechobecne zergi pk . / RuneScape , OldRuneScape - Na minus malo grupowego contentu . A tak to gra genialna . Obie gry z cross play (ogolnie to gry pc) . Innych nie warto tykac . Albo auto gra , p2 w etc .

Jakbym miał grać w jakieś MMO na telefonie to tylko i wyłącznie Dofus Touch.

diablo imortal nie napisałeś p2win wiec polecam.

Oldschool runescape.
Bezklasowość, grind, bossowie, polskie gildie i brak xp capu :stuck_out_tongue:
Brak p2w, możliwość opłacania p2p za kase w grze czyli grasz za darmo i dotego
crossplay z PC.

20 lat na rynku około 100k osób online w 1 mmomencie.

3lajki

Ors jest malo przyjazny dla nowych osob i grupowego contentu tam jak na lekarstwo . Runescape3 lepszy dla nowych osob .

Szukałem tak jak ty gier MMO na telefon przez aplikację
jedynie co znalazłem to wspomniany runescape old albo inny
i dofus touch który jest zlagowany
Ale są gry które da się grać na przeglądarkę przez telefon
Margonem
Flyff online prawdziwe MMO
Flyff polecam Margo też
możesz mieć trochę problemy z bossami przez sterowanie dotykowe we Flyff

W Margonem sa boty

Flyff na telefon slabe sterowanie. Runescape i Albion jedyne z dobra populacja . RS sterowanie troche girsze niz albion bo poorostu klika sie palcem jak myszka (zawsze mozna podlaczyc myszke do telefonu jak zadziala) i trzeba sie przyzyczajic do opznie ia ale to akurat nirmakne w rs ) ORS lepiej dziala na tel bo grafika 10x gorsza niz w RS .