Mmo nastawione na kooperacje z ludzmi ala role play

Siema, szukam gry mmo dla siebie. Czego szukam? Jakiegos fajnego mmo do pogrania w wolnym czasie, lubie sobie nabić lvl, ale bardziej lubie kombinowac z umiejtnosciami i bronmi. Niestety szybko sie nudze, np taki Guild Wars 2 testowalem dwa razy i nawet 20 poziomu nie wbilem.
Kiedys nie lubilem pvp, ale po ostatniej dluzszej przygodzie z ala tibia (bloodstone) przekonalem sie do tego typu. To byla ostatnia gra ktorej poswiecilem wiecej czasu. Teraz grywam w LOLa, ale wkurzaja mnie ludzie , wiec jest to bardziej zabijacz czasu aktualnie. To samo Valorant, Fifa, CSgo, wczesniej Fortnite czy COD warzone. Na takich tytulach mi nie zalezy.

Czego szukam? Gry w ktorej moglbym zasiasc na nocke i spokojnie pojsc spac o 6 rano szczesliwy i chetny na zarwanie kolejnej nocki w celu odkrywania swiata, kooperacji z ludzmi, eksperymentowania z umiejetnosciami czy tez itemami. PVE z PVP jak najbardziej, samo PVE nie bardzo bo lubie grind ale nie tylko (jak w metin2).

Tibia spoko, ale chcialbym cos szybszego, nie lubie sie meczyc dlugo z expieniem postaci. Kurcze wiem, ze chaotycznie , ale mam nadzieje ze mi pomozecie.
Jesli to wazne, to kiedys pol mlodzienczego zycia stracilem na gta sa na serwerze role play :smiley: