MMO nastawione na PVP

Tak się ostatnio zastanawiam i nie wiem.
Są jakieś MMO mocno nastawione na PVP oprócz New Worlda?
Chodzi mi o jakieś przejmowanie terenów jakieś dodatkowe bonusy lub nagrody za to. Gildie opierające się na graczach pvp a nie pve. Co nie znaczy, że tego drugiego ma nie być.

1lajk

https://www.returnofreckoning.com/

Jesli nie przeszkadza ci grafika to w dalszym ciagu jeden z fajniejszych PvPvE gier

Gry PvP czysto nastawione na dostawanie wpierdolu (or dawanie takowego sa nie rentowne, wiec nikt przy zdrowych zmyslach nie tworzy pure pvp gier na dzien dzisiejszy, i chwala im za to)

Jest kilka, takie jak Aion, Albion, Gloria Victis, Tibia, poniekąd ESO, GW2, ale moin zdaniem najbardziej rozwinięty system PvP posiada Black Desert Online jest on związany mocno z samą ekonomią gry.

Możesz poczytać sobie więcej np. tutaj:

Kurcze no w tym jednak jak nie poświęcisz dłuższej chwili to raczej ciężko cokolwiek tam zrobić na pvp. Sezon teraz do kiedy trwa?

Jeżeli chcesz uczestniczyć w poważnym PvP jak Node War’y czy Conquest War to tak, musisz poświęcić sporo czasu i dołączyć do Gildii PvP, ale masz jeszcze Arena of Solare albo Red Battlefield gdzie możesz wskoczyć w każdej chwili i po prostu się “dobrze bawić” :stuck_out_tongue:

Guild Wars 2 https://wiki.guildwars2.com/wiki/Structured_PvP
Nie musisz lvlowac postaci, od początku możesz się tłuc z innymi graczami, bo ekwipunek jest ujednolicony.

Albion Online, Fallout Online, ArcheAge (lub ArcheRage).

Gloria Victis,
War mode na Mysteries of the Azeroth

w gw2 masz specjalny tryb world vs world, trzy serwery walcza miedzy soba na czterech permanentnych mapach jednoczesnie (kazdy serwer ma jakby mape bazowa plus na srodku jest mapa z wielka twierdza), za utrzymywanie tej twierdzy, zamkow, wiezyczek itp dostaje sie pkt, za zabijanie przeciwnikow tez, po tygodniu najlepszy serwer przechodzi do grupy wyzej a najgorszy spada nizej

sa specjalne gildie skoncentrowane wylacznie na WvW, czesto oferujace zorganizowane wypady z doswiadczonymi dowodcami i komunikacja glosowa

co tydzien reset, co dwa miesiace jest zawirowanie rankingow bo serwery z roznymi populacjami sa laczone na kolejne dwa miesiace oraz kazdy dodatek czy duzy rebalans klas powoduje ze tryb sie nie nudzi bo sie ciagle cos zmienia

sa tez nagrody tylko do zdobycia w tym trybie albo alternatywne metody zdobycia podobnych nagrod (jak legendarna zbroja, jest wersja za rajdy pve, za PvP i za WvW)

oprocz WvW masz tez ‘normalne’ pvp czyli krotkie mecze pomiedzy kilkoma osobami

TwelveSky 2

Albion Online lub Conquerors Blade.

Albion Online

Co jak co ale New World jest spoko grą. W S3 będzie jeszcze lepsza, a mało już zostało. Jak chcesz zacząć i coś zarobić na sezon 3 to śmiało teraz

W sensie mało graczy już zostało? XD

Może to głupie co zrobię, ale zagram w prawie każdą propozycje jaką daliście.
Ale w sumie do Tibii mam jedno pytanie, który świat? Żeby nie był martwy i naszych kochanych rodaków też było i w tutaj nie musi być PVP może być optional bo nigdy nie grałem a tam pewnie same zabijaki :smiley:

Polecam Secura, Optional PvP z dużym online

1lajk

Jak chcesz dużo PvP to polecam zrobić “sezonową postać w BDO”

(jak nie wiesz jaką klasą chcesz grać, możesz zrobić tzw. “Trail Character” od razu na 60lvl ze wszystkimi Skillami itd. i od razu wrzuca Cię na mapę z kukiełkami do trenowania.)

później przerzucasz tą sezonową postać na normalny serwer, wbijasz na serwer Arsha i tam biegają same “zabijaki” :wink:

Chyba najbardziej przypadła mi Tibia może dlatego, że zawsze chciałem spróbować.
Jakaś duszycka na Secura pomoże ogarnąć podstawy? Na razie 16lvl knight :smiley:

POV: szukasz MMO mocno nastawionego na PvP, a dwa dni później grasz sobie w Tibie na nPVP serwerku, no kurwa hit (XD).

Standard :slight_smile: Nigdy nie dogodzisz ludziom ktorzy niewiedza czego chca