MMO po 40stce dla zapracowanych

Też tak straciłem konto. Postać i tak była low lvl bo grałem zaledwie 3 tygodnie. No ale 80zł stracone. Jednakże dobrze wspominam rozgrywkę i kupiłem w tym roku na Steamie za 5ziko. Co jakis czas są na to promocje więc podejrzewam że na czarny piątek będzie też tak tanio. A gra dla casuala dobra, bo nie trzeba płacić abo. Polecę również Diablo 2 Resurrected, choć nie mmo, to też family friendly :slight_smile: Sam pracuję i gram wieczorami na przemian BDO/D2R i na razie mi to odpowiada.

ty se morzesz zamykać ale starą w domu nie temat ty nic tu nie znaczysz.

Jeszcze chyba takowych tutaj nie ma, ale za to mnóstwo osób które z zerojedynkową precyzją i chadeckim polotem zareagują, jak tylko poczują “krew”.

P.S.
W nocy poszedłem sobie w BDO na spot na 50 poziomie (na godzinę tylko) i wydropiłem fajny pierścień + skrzynkę z black stonami (25 do 50 sztuk). Wiem że to nic takiego, ale klimat dropu w BDO - mordę ucieszył. :grinning:

Jest widzę jakiś trail na BD. Zaczynam zabawę. Jakbyscie mieli jakiś fajny poradnik, to będę wdzięczny, bo te co znalazłem to już nieaktualne.

Do tak rozbudowanej gry jak BDO - są setki poradników, niestety można się pogubić.
Na 30 minut poradnika na YouTube zrozumiałem może 3 minuty - katorga, gadają slangiem, albo skaczą po tematach ciągle.

szeptun i brodziu mi kiedyś w gildi typ powiedział tak rób fabułę po kolei aż do 60 i potem efekt trzy boss itemy w tym dwa pierścienie i naszynik z czego piercienie są tri czyli na +18 co mocno podbija postać co do reszty polecam grać meta postacią jak jak grałem to meta była mistyczka i shai i gurdian.

Polcam filmiki Evildousharm na UT

No i wykrakałem. Właśnie na Steamie jest za 4,50 :slight_smile:

Kupuje zatem. Tylko dajcie jakis poradnik dla lamerów. Bo co wejdę na jakiś to starocie opowiadają, a ja nawet nie wiem który serwer wybrać :)))

Serwery w BDO działają jak kanały - możesz je dowolnie zmieniać.
Wyjątkiem są serwery sezonowe na które może wchodzić tylko postać sezonowa.

Jak chcesz mieć ułatwiony/przyśpieszony start i szybsze dojście do MIDGAME - to zacznij grać na serwerze sezonowym. (ale tylko jedną sezonową postać możesz mieć)
Obecny sezon kończy się chyba 6 grudnia i wtedy postać sezonowa staje się “normalna”.

No właśnie, wbiłem na sezonowy, tam jakiś exp większy widzę…i lata mi wszystko po ekranie :DD

Jak chcesz to możemy na discordzie pogadać, to Ci trochę objaśnię, bo coś już tam
wiem na temat BDO.
(część podstaw mogę Ci wytłumaczyć - zaoszczędzisz czas względem szukania info na youtubie)

Obczajam, dobrze gość nawija. Ta gra w porównaniu z moim ukochanym Archlordem to jak Lego Technic do Lego Duplo . Niby wszystko klocki…ale stopień skomplikowania…Jaram się :slight_smile:

jaka tibia ziomek, co Ty gadasz, w tibie to trzeba napierdalac po 3 godziny dziennie, żeby iść z lvl do przodu i do tego pakowanie hajsu na pierdoły, mówi to 760EK ze 122 skillem, zarabiałem około 50kk miesiecznie przy grze 3godzin dziennie, ale i tak hajs był pakowany non stop w eq i boosty preye, non stop znajdziesz coś do wydania, ta gra to syf i lepiej w to nie zaczynać

Tibia to nie mój klimat chociaż szczerze mówiąc nigdy tego w życiu nawet nie zainstalowałem…
Obecnie w grę wchodzą trzy rzeczy chyba: BD, ELyon i ESO. Jak te się nie sprawdzą, sprawdzę pozostałe wspomniane rzeczy jak Gloria czy Mortal czy nawet Ultima. EVE raczej na koncu stawki - ta wyglada na pozeracza czasu…

ty spermiarzu pyskować to możesz do kolegów z gimbazy

Szczerze mówiąc, to z tego co się orientuję, to new world by ci podszedł najbardziej, grafika nie jest cukierkowa, jest świerza co znaczy, że większość starych gier się po prostu chowa, nawet jak będziesz grał na minimalnych, to lepiej to wygląda niż taki obleśny “nowy” ELYON, który działa na UE3 (15letnim silniku graficznym), do tego gra nie wymaga od ciebie ciągłego logowania się, ja mam prawie 30 lvl a loguje się sporadycznie, większość aktywności robię sam, nie dołączyłem do komapnii (nie gram na polskim servie), ale język to nie problem w moim przypadku, nie mniej jak mam ochote porobć troche qestów to ide robić questy, jak mam ochote zbierać surowce, to zbieram surowce, nikt mnie nie ciśnie na pvp, bo nie ukrywam nie jestem wielkim fanem. Co prawda grę trzeba kupić, ale uważam że warto, nawet mimo ostatnich wpadek z bugami, które co śmieszne zaraz po wykryciu zostają naprawione (tak szybko jak się da, amazon się nie pierdoli).

Jest jakis trial alo cokwoleik zeby to sobie sprobowac?

Ta gra jest na steamie, musisz kupić pełną wersję, ale jak ci się nie spodoba, to jesli nie grałeś dłużej niż 2 godziny, to możesz bez problemów gre zwrócić i oddadzą ci kasę.

https://www.youtube.com/watch?v=spuSHzJOfHU

Aktualizacja : Aktualnie odbywa się wielki protest w Eve online w związku z zapowiedzią związaną z wprowadzeniem zmian wydobywczych i produkcyjnych które mają w krótkim czasie wnieść wiele derastycznych zmian które części graczy się nie podobają zarejstrować się można z tego linku a co do informacji które wzbudziły taką kontrowersję zapraszam do Tego linku.