Mmo RPG f2p dołączę do gry, gildi klanu

Hej ho pogralby w coś ale niestety nie lubię grać solo, gdyby była jakaś zgrana ekipa w jakimś mmo f2p i szukacie graczy napiszcie proszę w co gracie i jaki serwer oraz namiary na ts lub discord :blush: szukam czegoś na dłużej :blush:

Hej,
Po wnikliwym researchu tego co jest teraz na rynku i ogrania wielu gierek przez te wszystkie lata (Lineage ][ ,WOW,RS,Tibia,Aion,ESO,BDO i milion innych) pogrywam w Path Of Exile, ale jak wiadomo to hack’and’slash więc nie jest to typowe mmo i co za tym idzie żeby zapełnić sobie brak takiej gierki pobieram właśnie Guild Wars 2 narazie szykuje się rozgrywka na F2P koncie ale mam w planach zakup dodatków, jeżeli mi podejdzie, nie tykałem gry od 2011 może połowy 2012 roku a wersja pudełkowa już dawno leży zakurzona ;). Ostatnimi czasy naczytałem się wielu pozytywnych opinii na temat tego produktu z wielu zakamarków neta (i jego zmiany na przestrzeni lat), z tego co wiem niema tam pogoni i sztucznego zawyżania poz trudności (Jak np. wow od paru lat przy dodatkach)
Liczy się ponoć mocno skill i ogranie, znajomość kombinacji a nie sam sprzęt.
Z racji tego że tytuł oferuję dużo interakcji i trybów gry pasuje mi to że można się logować np. na codzienne daily (mając mniej czasu) lub poczuć imersję i zanurzyć się w gierce na długie godziny, bo ponoć w eng gamie dnia nie starczy żeby porobić “wszstko”. Czy to all prawda ofc. sprawdzę sam, ale w wielu miejscach powtarza się to info. Na tą chwilę szukam jeszcze kogoś kto może wprowadzić mnie w świat gry i sprzedać parę tipów, co jak i z czym na starcie :wink:
No i jako świeżak w gw2 a weteran gatunku zapraszam do wspólnego odkrywania świata :blush:

Jak szukasz pomocy pisz wgrze Majki. 7241 lub podaj swoje acc to Cie znajde. Jezeli masz pidstawke w wersji pudelkowej to wprowadz klucz dostaniesz kilka prezentow i zdejma Ci ograniczenia a jak masz tam postac to jeszcze gifty anniversary pewnie dadza