MMO skupione na eksploracji świata i lochów

Hej,
wpadłem ostatnio na chęć pogrania sobie w MMO, które w dużej mierze opiera się na eksploracji świata, wykonywaniu zadań, spotykaniu się z graczami i co najważniejsze, eksploracji lochów , ale z możliwością robienia tego solo, coś w stylu dungeon crawlera.
Nie chcę być zależny od innych graczy i brać udział w wyścigu szczurów tak jak ma to miejsce w wowie.
Tutaj bardzo pasuje mi Albion Online, ale problemem jest hardcorowe PvP, niestety nie widzi mi się bieganie po dungeonach, zdobywanie itemów, a następnie dyntka z powodu ganka.

Jak znacie jakąś ciekawą gierkę, która może mi podpasować to będę mega wdzięczny.
Może być B2P, P2P albo F2P
No i fajnie jakbym nie musiał zarywać dni i nocy, żeby coś w niej osiągnąć :smiley:

Dodam, że sprawdzałem ostatnio nawet jakieś gierki offline, ale to nie to samo, jak żaden “człowiek” nie biega po mapie :slight_smile:

Najlepszy feeling eksploracji świata zdecydowanie miałem przy guild wars 2. Masa ludzi biegających po mapkach, brak wymuszonego pvp (pvp dzieje się na osobnych mapach), oraz tona eventów zrzeszających graczy (np “centaury atakują wioskę!”. Jeśli gracze ją obronią to będą mogli zaatakować obóz centaurów, jeśli nie obronią to wioska będzie zniszczona i pojawi się event z jej odbudową).

Możesz sprawdzić wersję f2p, aczkolwiek jak ci się spodoba to polecam kupić dodatki, są tego warte :wink:

Mogę polecić Project: Gorgon. Co prawda solo być może będziesz mieć lekki problem z początku w eksplorowaniu lochów, ale może się nawet okaże, że kogoś w międzyczasie wyłapiesz do wspólnej gry, a ta nie wymaga od Ciebie dziennej aktywności. Aktualnie gra jest w promocji, do tego możesz wypróbować jej demo.

1lajk

Runescape3 ma wszystko czego szukasz…gra na pc ale ma cross play na mobile na ktorej gra sie bardzo ok . Mozesz grac free ew kupic membera co da Ci dodatkowe rzeczy do robienia ktorych jest i tak setki …

ESO o Ile nie bedziesz sie pchal na Veteran, w GW2 dungi solo…

właśnie RS3 mi chodzi po głowie ciągle :slight_smile: Trochę grałem i było git, ale później zrobiłem przerwę i już zapomniałem co i jak

Mozemy razem pograc bo zaczynam w sumie

Ogarnę sobie wszystko i po 16 możemy się zgadać na disco Dawideu#6575

W R3 jest dość rozwinięty content pve na solo? Dużo dungeonów? Za małolata jeszcze w kafejkach grałem w old schoola, potem w domu no i jak to Runescape, epicka przygoda.

Ja sobie wróciłem do RS3 po sugestii kolegów. Rozpocząłem grę od zera bo praktycznie wszystko zapomniałem, ale nie żałuję. Contentu jest naprawdę masa do robienia solo, praktycznie wszystko można robić solo, bez żadnego spięcia tak jak w wowie. Jednak warto kupić premium bo odblokowuje dużo fajnych questów i reszty contentu. No i OSRS vs RS3 to jednak w moim przypadku RS3, jednak OSRS bardziej hardcrorowe, a ja chcę pochillować w grze. Także polecam.