MMO z dobrym systemem tankowania

Fajne tankowanie?

Jeśli tab target - to Lord of the Rings online, najlepsza walka tab targertowa wśród MMO.

Jeśli non target - to New World.

1lajk

No właśnie próbowałem LOTRO jako fan Tolkiena, ale walka tam jest trochę drewniana. Chyba że ostatnie patche coś zmieniły bo wiem, że ostatnio były jakieś zmiany…
Gram krasnoludem z tarczą, chyba Guardian albo jakoś tak …
A co do New World to mam 520gs 1h and shield / WH i faktycznie tankuje się tam nieźle ale trochę skilli mało.

Jedyne mmo w których tryb tankowania wygląda tak jak powinien wyglądać to WoW.

A dlaczego wg Ciebie?

1lajk

Osobiscie w mmo zawsze wybieram role tanka albo healera - zaleznie od tego ktora jest w danej grze zrobiona ciekawiej/lepiej. A WoW to chyba jedyne mmo gdzie mialem ogromny dylemat co wybrac, bo obie te role sa zrobione genialnie.

I btw masz tam nie tylko raidy, ale tez m+, gdzie rowniez mozna sie bardzo fajnie spelniac jako tank.

a czy opłaca się wchodzić teraz to WoWa, kiedy tam wszyscy już maxa mają?

Akurat pod tym wzgledem chyba ciezko o inne mmo, w ktorym tak szybko mozesz nadgonic innych graczy. Blizz dosc mocno nadaza za obecnymi czsami/trendami i zdaja sobie sprawe, ze dzis ludzie juz nie chca spedzac wielu miesiecy na to, zeby nadganiac innych. A chca wejsc i juz po chwili moc cos sensownie pograc na endgame. Tak jak to ma miejsce w popularnych grach online z innych gatunkow, takich jak LoL, Fortnite, Valo itp. Wchodzisz i juz po chwili grasz. I podobnie jest od dluzszego czasu w WoWie.

Zreszta miedzy innymi dlatego WoW to jedyne mmo, ktore utrzymuje sie w topce streamowanych/ogladanych gier na twitchu.

I chyba ma najdroższy abonament…
FF 14 to ok 40zł
Podobnie ESO
A WoW widzę że wyjdzie ponad 50zł…

Jeśli chodzi o WoW (grałem prawie dwa lata)
To gra oprócz bardzo fajnej grafiki i ogólnego klimatu lokacji - nic specjalnego sobą nie reprezentuje.
Ale wiadomo - są różne gusta.

P.S.
Film “Warcraft: Początek” jest o wiele lepszy niż gra.

co?
Film lepszy niż gra? XD Nie rozumiem. W sensie są różne gusta, tak jak napisałeś, ale kurła…

Ja tam filmu widziałem kawałek i nie był zły, ale gry też widziałem tylko kawałek :wink: okazało się że mój Paladyn po lifcie leveli ma 26 poziom :wink:
Gust jak rzyć - każdy ma swój, ale dla znawcy lore WoWa film pewnie gwałci umysł :wink:

Bardziej mi chodzi o to, że film to inny rodzaj rozrywki niż gra.
I tak, był lvl squish, ponieważ postacie miały już 120lvl na end game.

Jak dobre tankowanie to tylko i wyłącznie FFXIV, grałem długo Warriorem zanim gdzieś mi konto wsiąkło i były to najlepsze dungi jakie w życiu robiłem.
Dużo się dzieje na ekranie, trzeba się zmieniać tankami, bo sam bossa wiecznie nie utrzymasz, bardzo taktyczna rozgrywka od Savage w górę, wystarczy na YT pooglądać.
A tak poza nawiasem przy kończeniu Endwalkera prawie się popłakałem xD
Chociaż to już DPS’em na nowym koncie.

Świry miały już max lvl po 2h od wyjścia dodatku na to nie zwracaj uwagi tylko graj jak Ci się podoba. Jak lubisz questy to samą fabułą wbijesz 68-70lvl (ja tak zrobiłem). Jak lubisz dungi to rób dungi, jak pvp to battlegroundy. Ja na niektórych postaciach wbiłem max lvl grając petami :slight_smile: Zawsze jest ktoś kto będzie od Ciebie lepszy czy gorszy. Max lvl to dopiero początek zabawy z ubieraniem się pod pve czy pvp :slight_smile:

Jakim cudem ff około 40zł, jak abo kosztuje 11 ojro x 4,7 to ponad 50zl