MMO z dobrymi dungeonami

WItam poszukuję MMO podobnego do Albion Online w którym spodobał mi się system walki oraz grafika lecz gra odrzuciła mnie toksyczną społecznością oraz ogromnym nastawieniem na PVP które jest wg mnie dość niedopracowanie (wygrywa największa ekipa i gracze częsko chodzą w grupkach po 5-8 osób). Najbardziej polubiłem robienie dungeonów które mimo że wyglądały niemal identycznie to dawały czasem fajny lot ze skrzynek. Dobrze by było gdyby gra była F2P ale może być też B2P. Dobrze by było gdyby gra była w pełni po polsku ale po angielsku też będzie ok (byle nie po Japońsku). No i żeby grafika nie kuła w oczy. No i oczywiście żeby ktoś jeszcze mniej więcej w to grał.

Brzmi to tak w moich oczach: niech będzie czarne, ale białe też ujdzie; niech będzie w kratkę, ale w linie też spoko :smiley: :wink:
Co do tematu, też mi się bardzo Albion podobał, ale nie lubię gier z full lootem i w końcu to, oraz zergi, mnie odrzuciło z tej gry. Gdyby powstało coś podobnego, bez utraty ekwipunku, może nieco bardziej rozbudowanego jeśli chodzi o dungeony (zróżnicowanie, poziom, wielkość) to chętnie bym się przyłączył do wspólnej gry. Na razie jedyne co mi przychodzi do głowy to może nowy Minecraft Dungeons, który jest na horyzoncie?

2lajki

W Diablo, albo poe se pograj