MMO z dużą liczbą graczy

Siema, szukam gry mmorpg, obecnie mam przerwę od WoWa, miałem kilka podejść do innych tytułów, ale niestety troszeczkę się odbiłem, szukam czegoś na dłużej.

W to co grałem i mi nie podeszło:

Eso- jakoś nie czuję rozgrywki, a głównie walki, bardzo się męczę podczas walki z potworami.

Bdo- czuję się jakbym grał w mobilkę, i nie mam nic do mobilek, ale tam wszystko robi się samo.

Gw2- niestety nie mój klimat.

Zależy mi na tym żeby było z kim pograć, im więcej aktywnych graczy tym lepiej.

Lubie czuć progres na postaci.

Nie przeszkadza mi p2w ani b2p.

Sprawdzałeś New World? Tam ciągle sporo graczy gra.

1lajk

Dokładnie podbijam New World, zwłaszcza jeśli lubisz dobre PvP. Jedna z ładniejszych graficznie gierek na rynku. Mi osobiście się przejadł jako casual graczowi ze wzgledu na brak fajnej odskoczni. Natomiast sam gameplay i grafa robią mega robotę.

New World 7529_KEKW

Proszę nie psuć narracji gondoru

DIABLO 4 JEST ZAJEBISTE :slight_smile:

No jak lubisz pvp to w New World będziesz kilofem napierdałal miliard głazów, drugi miliard drzewek do ścięcia.

New World to gówno od korporacji Amazon, która chuja wie w gry

Może Star Trek Online? Graczy multum, gra ciągle rozwijana, zajebiste pve. Progres czuć, ale by go osiągnąć musisz ruszyć głową i stworzyć (względnie) przemyślany build, czyli zamiast iść we wszystko po trochu skupiasz się na 1 typie obrażeń.

Z plusów na pewno jest tam największa customizacja postaci ever. Działających kombinacji skilli/traitów/specjalizacji/gearu/statków/konsol jest lekko ponad miliard, a wszystkie dają zajebisty feeling z walki.

Z minusów - brak jakiegokolwiek pvp.

2lajki

Skoro nie WoW, to Final Fantasy 14.

Chyba dla mangazjebów

STO wygląda jak gra z 2000 roku. Straszne drewno

W mojej opinii obecnie nie ma gry która by była tak rozbudowana jak wow, w takiej grafice. Też mam ten problem że szukam czegoś jako odskocznia od niego, ale nie ma kompletnie nic. Czekam na mmo od RIOT :stuck_out_tongue:

New World 7529_KEKW

98

FF XIV, ewentualnie jakiś RuneScape, Albion czy Tibia. Lub zostaje ci czekanie na premiery w tym roku.

Jeżeli szukasz odskoczni na jakiś czas. To może faktycznie warto zagrać w NW, wydaję mi się, że gra niczego sobie, ale jak widać nie ma jeszcze tyle contentu co WoW itp. więc gra ma problem z retencją gracza. Dużo osób aktualnie się dobrze bawi w Throne and Liberty, które wymaga trochę zaangażowania żeby zagrać i tak samo, raczej jak wejdzie na zachód to każdy się przesiądzie i trzeba łupać od zera, a nie każdemu się chce.

Jeżeli szukasz nowego domu, to też nie masz chyba za dużo wyboru. Tak jak ktoś napisał, FFXIV jest bardzo podobny do WoWa. Wielu graczy WoW swego czasu przesiadło się na FFXIV część została, część wróciła na “stare śmieci”, ale ogólnie dobrze się bawili. To czy jest lepsze czy gorsze to chyba kwestia gustu i aktualnego dodatku, tak jak WoW i FFXIV ma swoje lepsze i gorsze dodatki. To, że to “gówno dla mangozjebów” to mit. Gra oczywiście była robiona przez Japończyków, wychowanych głównie na japońskich grach i też w japońskiej kulturze. Więc chcąc, nie chcąc ma kilka wspólnych mianowników z ich kulturą, czyli anime itp. ale to gra robiona “na zachód”, więc to po prostu unikatowe fantasy z “japońskimi” naleciałościami. Nie wiem czy po za WoWem i FFXIV jest coś porównywalnie dobrego. Pewnie gdyby było to sam bym w to grał, ale też ciągle szukam :smiley: Na pewno FFXIV wynagradza bardziej ogarniętym community, nie jest idealne, ale na pewno widocznie lepsze niż w większości popularnych gier.

Polecam Aion Classic. Klasyczna / Staroszkolna rozgrywka, Open World PvP, handel pomiędzy graczami, Dungeony/Raidy itd. Uważam, że populacja jest na bardzo przyzwoitym poziomie :wink:

Aion jest całkowicie darmowy?

Nie, jest w formie “nieobowiązkowego” abonamentu, ale bez niego gra to tylko “Free Trial” abonament kosztuję około 12€ czyli jakieś 52,46zł.

jezeli jestes graczem wowa to nie znajdziesz niczego innego z mmo, gra ma w sobie po prostu za duzo zeby oczekiwac czegokolwiek podobnego od innych gier.

Jak gram w wowa od wydania tbc to do tej pory nic innego nie podchodzi nawet do tej gry (unironically procz tibii) jezeli chodzi o gameplay oraz rzeczy ktore mozna tam robic, jedyna gra w ktora gralem w miedzyczasie to gw2 z racji na ciekawe pvp jednak jezeli ktos gra pve to zamiast szukac innej gry polecalbym po prostu zmieniac na ktorej wersji grasz z retaila na classica czy wotlk.

TEN KTO ZAKOSZTOWAL WOWA JUZ NIGDY NIE BEDZIE W STANIE GRAC W INNE MMO BO SA PO PROSTU GORSZE, TAK SPRAWA WYGLADA XD

Thron and liberty na KR servie wystarczy vpn exitlag za 26 zl miesiac. W EU bedzie za darmo.