MMO z klasą warlocka/necromancera

Cześć,
Obecnie czekam na dodatek do wow’a, ponieważ obecny content mam ograny i szukam jakiejś alternatywy do tego czasu, a trochę go jest. Tak jak w tytule lubię grać klasami typu warlock, nekromanta, dark mage, również możliwość wyboru klasy, która jest połączeniem maga i wojownika także wchodzi w rachubę (jak dark knight z FFXIV). Gra może być F2P, B2P, P2P obojętnie, liczy się dla mnie grywalność.
Rozważałem parę tytułów:

-ESO, niby wszystko fajnie, znajomy świat, ale feeling walki z mobami to jest coś co mnie odstrasza, pograłem może z 3h, wiem że to mało, ale liczy się pierwsze wrażenie, a moje było takie, że czasami jak we śnie próbujecie kogoś uderzyć, bierzecie pół obrotowy zamach, używacie całej swojej siły, a przeciwnik ledwie to odczuł, no to tak to mniej więcej wyglądało moje doświadczenie w ESO. Coś się zmienia na przestrzeni przegranych godzin?

-GW2, grałem sporo, jednakże klasa nekromanty z tego co pamiętam zawsze była gdzieś tam w dole tabeli jeżeli chodzi o ranking DPS’u i rzadko był brany na raidy czy fraktale, więc strasznie się zniechęciłem do tej klasy.

-FFXIV, nie dotarłem do end game’u, zdaję sobie sprawę, że gra później staje się świetna, ale lvlowanie w tej grze to mordęga jak dla mnie.

Czy znajdą się tutaj argumenty za tym, aby jednak jeszcze raz spróbować któryś z tych tytułów? A może polecacie coś zupełnie innego? Może jest tu ktoś kto ma podobne upodobania i znalazł idealny tytuł dla siebie?

Pozderki

Może Neverwinter Online?

Dungeons and Dragons online. Aktualnie jest w pełni darmowa, więc można spróbować.

W AlbionOnline jest klasa CurseMage .Ciekawe MMO a twórcy cały czas starają się znaleźć złoty środek między gildiami a solograczami (chociaż próbują :P)
Warto spróbować ,bo jest to naprawdę fajne mmorpg.

Sam uwielbiam nekromantów i długo szukałem MMO z rozbudowaną klasą tego typu. Niestety nie znalazłem nic co by mi podeszło :frowning:
Propozycje z fajnymi klasami necro, które mogą Ci podejść (głównie skupiłem się w swoich poszukiwaniach na summonach, bo to lubię):

  1. Age of Conan- chyba najlepszy summoner jakim grałem.
  2. Diablo 3 / POE- słabe z tego MMORPG, ale ciągle gra sieciowa.
  3. Mortal Online- podobno ma fajną klasę necro summonera, ale nigdy nie mogłem zebrać się na przebolenie grafiki.
  4. Rift- bardzo fajna, rozbudowana klasa, niestety gra “powoli” umiera.
  5. Możliwe, że New World. Niewiele o tej grze wiadomo, więc nie można powiedzieć, że na pewno taka klasa będzie, ale o ile się orientuje możesz zamówić preorder na steamie (beta powinna być w kwietniu) i spróbować. Jeśli nie podejdzie to steam do czasu premiery gry pozwala na refund (sam zamówiłem deluxa z podobnym planem) :wink:

Tylko trzy tytuły przychodzą mi na myśl:
Guild Wars 2 - jeśli lubisz daną klasę to graj nią, nie patrząc na opinię innych, graj jak chcesz i czym chcesz, bo to ty grasz
Neverwinter - nie wiem jak teraz popularnością i czy się opłaca grać, ale warlock zawsze był mocną klasą
Blade & Soul - też posiada warlocka, ale z B&S są problemy typu p2w i skopana optymalizacja

Sam gram w Guild Wars 2 i póki co widzę nawet sporo nekromantów biegających po mapach

1lajk
  1. Tree of Savior - ma Nekromante i Warlock. Nekronmanta ma o tyle fajnie, ze mozesz zbierac karty bossow ktore pozniej wykorzystuje jako swoje summony.

Path of Exile masz multum pare dobrych dni grania, nekro mozna grać na naście sposobow. Na youtubie masz sporo filmikow z nekromantami

Czołem,

w naszym MMO będzie klasa Necromancera.

Pozdrawiamy z Krakowa!

Allod Online
Neverwinter
GW2 - necro na pvp wymiata/ł
Archage
Albo w wowie jak masz juz locka to zrób shadow priesta, demon huntera :stuck_out_tongue:

Może ciut więcej info o waszej MMO? Jakiś link? :slight_smile: Szukacie kogoś do team’u? :stuck_out_tongue:

Polecam Ci Chronicles of Arcadia.
Gra bardzo podobna do WOW, bazowana na silniku Runes of Magic, ale u innego wydawcy.
Free2Play, duża ilość kombinacji klas, tzn. mając warlocka możesz sobie dobrać różne subklasy, które dadzą Ci unikalne skille elitarne.
Nie masz ograniczeń bo możesz je zmienić w każdej chwili, także dostosowujesz sobie styl rozgrywki do upodobań.
Tutaj możesz zerknąć na podstawowe różnice między ROM: https://playernetgames.net/games/chroniclesofarcadia/web/invite_pl
Tutaj przykład gameplay z warlocka:
https://www.youtube.com/watch?v=eOiLkcxtCC0

Jak ci sie podoba gw2 to graj. Gram necro od samego początku. I faktycznie zanim wyszedł drugi dodatek ciężko było necro wbic sie na raid ale teraz jest ok. Sama gram reaperem i z fraktalami nie mam problemu.
Sam piszesz, że czekasz na dodatek do WoWa, więc tym bardziej nie podchodź, aż tak serio do tego co ludzie wypisują a znajdź sobie odskocznie która sprawia frajdę i tyle.

Wiem że to nie MMO, ale co tam polecę coś jeszcze. :wink:
Całkiem fajną nekromantkę można zrobić w grze “Last Epoch”
Zaczynasz od podstawy klasy, czyli akolity, a później wybierasz pasywne umiejętności z drzewek Nekromanty, Lisza i Warlocka, kombinacji jest sporo, można klasycznie przywoływać szkielety, golema, widma, błąkające się dusze… a także samemu zamieniać się w żniwiarza z kosą… dodatkowo bardzo fajnie są zrobione drzewa modyfikujące poszczególne skille, można je modyfikować pod własny pomysł na build… zmieniać naprawdę sporo, możesz zrobić sobie pół lisza, pół nekromantę… albo pełnego nekromantę…
Według mnie to chyba najlepszy system skilli i pasywek w grach typu H&S, lepszy nawet od tego w Path of Exile

Może lineage 2 od 4 game Main czyli od God of destruction :smiley:

szeptun jak on słabyego kompa to mu może last epoch nie pójść w ogóle, w bdo masz sorca czyli postać która urzywa czarnej magi tak samo darknight.

W GW2 masz podklasy, które w większości przypadków zmieniają mechanike głównej klasy, więc pewnie grałeś zwykłym necro, bo tak też się da.

Znam mechaniki jakie panują w GW2 i niestety ale necro w jakiejkolwiek specjalizacji jest out of meta w raidach :confused:.

Dzięki za propozycje na pewno sprawdzę ;).

Dzięki za propozycję! Przegrałem parę godzin w neverwintera, na pewno będę sobie w niego grał, ale jednak to nie jest dla mnie tytuł przy którym zapełnię tą lukę, ale gierka bardzo przyjemna.