MMO z niskimi wymaganiami nastawiony na PVE

Witam,
Szukam gry MMO do zabicia wolnego czasu. Niestety jestem zmuszony korzystać aktualnie z laptopa co uniemożliwia ogranie większości nowych tytułów.

Specyfikacja:
*Win 8.1 64bit
*Procesor: Intel Core i5-5200U CPU @ 2.2 GHz (boost na 2.7 GHz)
*Ram: 8 GB
*Intel® HD graphic familly/ AMD RADEON ™ R5 M330 2GB

Grałem:
*DCUO- przegrane kilka lat. To była dobra gra.
*GW2- grałem miesiąc. Nie przekonałem się jednak do niej. Myślałem o powrocie, ale duże raidy czy world boss mogą się nie łączyć z tym laptopem.
*c9 continent- Grałem kilka miesięcy. Przyciągnął mnie głównie system non-target, wtedy to była nowość. Słyszałem, że gra już ledwo żyje.
*Air rivals (czy też teraz Ace online)- świetna gra. Przynajmniej tak ją zapamiętałem za młodu. :smiley: Teraz chyba już martwa.
Tyle przychodzi mi do głowy. Możecie mi coś polecić? Jak w tytule, zależy mi głównie na grywalności, sporej społeczności graczy i PVE.

Tibia pasuje idealnie do tego laptopa

Jade Dynasty. Reborn lub Dragon Dynasty, polecam.

Lineage 2starsze kroniki na priv polecam gorąco. Grind pve do tego open pvp, bardzo przyjemnie się farmi. Do tego ogromna mapa co daje duży wybór miejsc do expienia. Sam przegrałem kilka ładnych lat i z czystym sumieniem mogę polecić. PS. Trzymaj się z dala od offa.

Zobacz czy ci pójdzie Warframe jest to gra nastawiona na PVE i non target tak jak c9. Community jest najlepsze na świecie, bardzo dużo pomocnych graczy i jest to gra która nie wymaga od ciebie przesiadywania 24h na dobę przed komputerem. Jeśli grasz dużo to spoko ale jeśli mało też możesz grać i świetnie się bawić. Ta gra jest zwykle w top 6 gier na steamie a to tylko dlatego że wielu graczy nie używa klienta steama tylko gra bezpośrednio od wydawcy. Nie ma żadnego P2W ale są dobrze pomyślane mikropłatności. Walutę premium jesteś w stanie zarobić w grze w całkiem rozsądnym czasie więc nie natrafisz na żadnego paywalla. Jeśli chcesz mogę zaprosić cię do klanu i wprowadzić do gry. Mój nickname Durek3