MMO z rozbudowanym breedingiem

Siemanko. Ostatnio zamarzyłem sobie zagrać w MMO gdzie istotna role graja różnego rodzaju pety. Chodzi mi o to, żeby aspekt ten był ogromnie rozbudowany, najlepiej z mozliwoscia breedingu. Istnieje takie cudo ?

zamarzyłem*
Co do takiego MMO to jest Riders of Icarus. Możesz też zagrać w po prostu pokemonowe MMO (Pokemon Revolution Online)
Albo poczekaj do 21 stycznia i kup Temtem (Jest na Steam), tyle, że gra będzie kosztować 100+ zł. Mimo to osobiście polecam, sama będę ją kupować :wink:

PRO ograne, Temtem kupione - chociaz Temtem super, na te chwile bardzo malo rozbudowane. Potrzeba chwile czaasu dac tej grze. Riders of Icarus ogarne :slight_smile:

Rappelz - nie masz co prawda breedingu nie mniej jest to najbardziej rozbudowane mmo z petami. Samych petów jest dosłownie tysiące, bo praktycznie każdego mobka możesz “oswoić” o ile masz odpowiednią kartę. Tak, nawet legendarne bossy idzie oswoić :smiley:. Ba, ta gra ma nawet pełnoprawne klasy tamerów które same w sobie są najsłabszymi klasami bo tylko buffują, leczą i pomagają swoim petom, ale mają największą szansę oswajania + z odpowiednimi petami stają się jednymi z najpotężniejszych klas w grze.

Z tym że ostrzegam, ta gra to grindownik z gatunku tych gdzie idziesz na spota i farmisz 4h, nie questownik. To tak tylko jakby to jednak miało znaczenie dla ciebie :slight_smile:

Astelia w sumie opiera się całkiem na petach :wink:

Eudemons Online
Wiele różnych rodzai petów - magowie, warriorzy, tanki, mounty. Możesz zwiększać ich level, boostować staty poprzez łączenie tych samych (lub ze specjalnymi). Sporo z nich zmienia wygląd podczas ewolucji.
Jednak polecam prywatne serwery, gra sama w sobie jest P2W a na prywatach jesteś w stanie zdobyć itemy z IS bez płacenia.

Jeśli lubisz się bawić w farmera, to w runescape masz breeding :slight_smile:

Shin Megami Tensei Online
Link

Oczywiście, że WoW a nie jakieś P2W crapy XD

Najbardziej rozbudowany system petów jaki znam ma ultima online - ogromna ilość petów do złapania, każdy z unikalnymi statystykami i unikalnymi kolorkami ( wpisz sobie np. blaze cu sidhe ).

Dodatkowo w jednym z patchów weszła możliwość ich treningu - oznacza to w dużym skrócie, że prawie każdego peta ( włącznie z kurczakiem ) możesz wytrenować na peta który będzie dawał radę w endgamie. Do tego dodaj jeszcze możliwość uczenia petów różnych skilli, umiejętności czy spelli i masz to, czego szukasz. Zaznaczam jednak że gra jest dość trudna jak na standard dzisiejszych casualowych giereczek i ma sporo unikalnych mechanik.
Jedyne czego nie ma z Twojej listy to CHYBA breedingu chociaż nie jestem pewien czy i tego nie ma.
Ogólnie jeżeli szukasz ostrej zabawy z petami gdzie w zasadzie żaden się pet się nie powtórzy to Ultima Online jest dla Ciebie. Tamer ( bo tak się nazywa ta klasa ) jest też jedną z silniejszych postaci PVE. W razie czego pytaj :slight_smile:

Dzieki wszystkim. Privy mnie odpychaja ogólnie więc odpadają. Tak samo p2w. P2P oczywiscie biore pod uwagę :slight_smile: Wiec obczaje kilka tytulów które zaproponowaliście i dam znac :slight_smile: