MMO z rynkiem

Siema.
Poszukuje mmo, które ma rynek taki jaki jest w lineage 2, a przynajmniej był przed wprowadzeniem auction house.
Ktoś coś?

Tibia

Nie no, nie dam rady, serio. Próbowałem parokrotnie, no ale nie moge.
Rozumiem, że to wspaniała gra, no ale każdy ma jakieś swoje gusta, a tibia w moje nie trafia

W Tibii też jest ah. W sumie to pewnie prawie wszędzie wprowadzili. Jeśli chodzi o wystawianie sklepików na pewno coś takiego było w metinie (ach ten klimacik na ch2 za starych czasow) i w knight online

Kalonline

Perfect World - jak kiedyś grałem to był AH, ale i tak sporo osób wystawiało sklepiki. Stary dobry Knight Online, aż łezka się kręci w oku jak sobie wspomnę. Nie wiem jak teraz ale Cabal też miał ryneczek.

1lajk

W Shayi były też sklepiki.

Metin2

2lajki

Silkroad Online. Jest wprowadzony AH ale nikt z tego nie korzysta.

DK online - jest podobne do lineage 2 i ma auction house

Jemu chodzi o bezpośrednie wystawianie przedmiotów (tak zwane wystawianie sklepików) a nie o Auction House. Ludzie z tego portalu nie potrafią czytać ze zrozumieniem… kiedyś coś takiego było też w Aion’ie, ale teraz już chyba też to usunęli.

DEKARON masz tam rynek

Knight Online , Aion

Dekaron, Last Chaos (najlepiej serwer USA Initus) , Mu Online (jeśli lubisz legalne boty), Perfect World International (jeśli lubisz legalne boty), Uncharted Waters Online, Rappelz, Red Stone (Oldschool, ale warto zagrać), Knight Online (jeśli lubisz legalne boty). Póki co wszystko co mi do głowy przychodzi.

2lajki

Fiesta, Dekaron, Perfect World, Rappelz, Requiem, Rohan

Dzięki za odpowiedzi i za wstawienie na główną.

Chętnie sprawdze Dekaron i może DK online, chociaż w tym przypadku 500 osób online na steamie mnie odstrasza. Reszte kojarze.

Swoja drogą w l2 rynek nie polegał jedynie na wystawianiu sklepiku i czacie, a także na możliwości skupu (stawiało się sklepik z opcją kup, zamiast sprzedaj), ale niestety w żadnej innej grze się z tym nie spotkałem

knight online jak najbardziej, surowa gra
teraz tym bardziej bo jak nie placisz to ciezko sie rozwinac

Ragnarok Online-jest możliwość zarówno sprzedaży jak i skupowania

Rohan

w DK online jest taka opcja, robisz z siebie sklepik