MMO z systemem trenowania

Cześć,

Szukam mmorpg w którym poza klasycznym wbijaniem lvl trzeba cwiczyć żeby rozwijać umiejętności.
Lub w jakis sposób trenować ogólnie postać, aby ona stała się silniejsza i mogła konkurować z innymi.

Gry tego typu, które przypadły mi do gustu:

-Cabal
-Albion
-Age of wushu

Niestety te gry obecnie mają małą populacje (poza albion),a Albion niestety jest jeszcze niedopracowany pod wielona aspektami , co mi przeszkadza bardzo.

Znacie może inne takie gry, gdzie jeszczę są gracze?

Hmm w Bdo poza wbijaniem lvla masz też wbijanie skill pointów za które wykupujesz skille? czy o to chodziło?

Nie do końca, chodzi mi że trzeba posługiwać się jakiś czas jakimiś umiejętnościami / broniami żeby korzystać z lepszych lub też żeby one rosły w siłę.

Z tych bardziej popularnych polecam Teso oraz runescape :slight_smile:

Niestety ciężko szukać gry z takim systemem jak Tibia sam osobiście coś podobnego szukałem, ale zawsze czegoś mi brakowało. Uważam, że możesz spróbować Albion online tylko do tej gry musisz mieć dość dobra ekipie sam prawie nic nie zdziałasz. Zresztą sam dobrze o tym wiesz bo już grałeś :stuck_out_tongue:

TESO odradzam, wiem o Co koledze chodzi :slight_smile: W TESO masz cap Skilli wbijasz np 10 poziom w jakimś drzewku i koniec, a wnioskując z wypowiedzi autora zależy mu na tym aby ciagle się doskonalić w danej umiejętności co będzie dawało mu większy DMG.

Pozdrawiam

To chyba tylko Tibia :D?

Nie koniecznie jest jeszcze Ultima Online, oficjalny server jakis tam okrojony jest na f2p ale pelno shardow jest w tym calkiem spoko polskich

Może zainteresuje Cię Mabinogi, system skilli działa dokładnie tak jak to opisałeś - wymaga AP zdobywanych z kolejnymi poziomami, jednak aby móc awansować na wyższy poziom danej umiejętności (a tych jest cała masa), musisz najpierw “wyćwiczyć” tego skilla - tzn. W przypadku obszarowego “windmilla” pierwsze poziomy są banalne - użyj skilla x razy, później użyj skilla x razy atakując conajmniej 3 przeciwników jednocześnie. Wyższe poziomy to kosmos - zabij 3 przeciwników rangi boss jednym atakiem (w sensie dobij aka. Finishing Blow). Lvl capa nie ma, skille są capowane ale wymasterowanie ich to naprawdę grind na długie miesiące… A jednym skillem nic nie zdziałasz.
Minusy gry widać gołym okiem, ale system rozgrywki jest jedyny w swoim rodzaju - będąc doswiadczonym graczem możesz grać razem ze znajomymi którzy dopiero zaczęli, nie ma lvl zoneów, wymagań lvlowych co do ekwipunku itd. Gra jest również bezklasowa - rozwijasz to co chcesz, ale musisz przy tym pilnować statystyk postaci które podbijasz rozwijając umiejętności - tzn. Możesz wykonać (cholernie trudne) zadanie na zdobycie najpotężniejszego obszarowego skilla magicznego, inwestując do tej pory jedynie w close combat, ale obrażenia będą niskie przez niski int, casting time tak samo bedzie absurdalnie długi, a sam skill pochłonie całą Twoją mane.

Gdybyś jakimś cudem się zdecydował odradzam officiala (powercreepy i p2w), zachęcam natomiast do gry na privie MabiPro (custom content, brak mikropłatności, podbity poziom trudności, sporo ludzi)

Może by było coś z Age of Wushu 2, aczkolwiek jakiekolwiek informacje na temat MMORPG przestały się pojawiać, czy ktoś wie coś na temat przyszłości tej produkcji ?

Onegdaj grywałem w grę zwaną Mortal online… w tworze tym zaistniała funkcja jaką Prowodyr tematu zażądał.
System ten objawia się identycznie jak w produkcjach Bethesdy której miano Elder Scrolls.
ilekroć czynność postać nasza wykona naonczas punkt umiejętności danej wzrośnie.
Mowa ma znaczyć wiele nie musi jakoż zrozumiała nie koniecznie będzie dlatego screenem uraczyć pędzę !
image

Kłaniam sie nisko Magar

1lajk

Runescape?
Około 30 skilli, można trenować wszystko (od walki, wydobywania materiałów, craftowania przedmiotów), setki długich questów, aktualnie jedna z większych populacji w świecie mmorpg.
Dla hardcorów i odludków tryb ironman blokujący trade i 99% interakcji z graczami zmieniający całkowicie oblicze gry, coś co normalnie kupujesz na auction housie musisz zdobyć samemu i kombinować, gra pozwala na zdobycie wszystkich przedmiotów (poza dekoracjami eventowymi) w grze bez używania p2w.

Jedyna opłata to miesięczny abonament bodajże około 30 złoty.

O to to!
RuneScape pełną gębą :slight_smile:

Ultima online, brak wbijania lvl’a ale cwiczenie sily/zrecznosci/inteligencji postaci a takze kazdej umiejetnosci jaka chcesz sie nauczyc na postaci :slightly_smiling_face:

http://ultima-dm.pl/

ashes of creation ma taki system trenowania albo pomyliłem tytuły, napewno na A i da się w nią juz grac bo grałem kilka miechow temu

A czemu nie Tibia ? Ogólnie jak dla mnie TIbia to jedna z lepszych gierek aktualnie na rynku, ostatnio coraz bardziej popularna. Dobrym przykładem tego iż z tibią jest coraz lepiej jest chociażby taki Twitch, gdzie w zakresie MMORPG Tibia przebiją oglądalnością takie tytuły jak GW2, Final Fantasy właśnie Runescape czy Albion i ogólnie jest coś w top5 mmorpg na Twitchu.