MMO z Tamerem/Przywoływaczem

Siemka! Poszukuję gry MMO z motywem Tamowania/Przywoływania.
Przegrałem już swoje w FFXIV, Wowa, Rappelz (szkoda, że umarł) oraz Aiona.
Szukam czegoś najlepiej z ładną grafiką, nie w stylu pokemon (chociaż też może być [temtem, nexomon i wszystkie poksy online + digimony ograne]). Może ktoś mnie zaskoczy? :slight_smile:
Warunki-
Darmowa lub za niską cene, platforma PC, przyjemna grafika i przede wszystkim spora społeczność

Blade and Soul. Sprawdź, ale gra raczej ma niską społeczną.

Właśnie najbardziej zależy mi na społeczności. Co mi po grze, jak nie będzie z kim się pobawić :stuck_out_tongue: Do gier z summonerem/tamerem dodam jeszcze Poe i Diablo - też ograne.

https://gprivate.com/606rz

Gdyby to było takie proste :slight_smile: Specjalnie dałem temat, by osoby które w dany tytuł grały mogły wyrazić swoje opinie.

Jak można zauważyć - pierwszy wynik to reddit (tam bym szukał), prędzej tam znajdziesz wartościowe informacje niż tutaj (tak, mówię to poważnie o reddicie, jednak pamiętajcie że porwónujemy MMORPG.org.pl do mniejszego ścieku jakim jest reddit. Tutaj niestety 80% to trolle (ale im nie wychodzi), 10% to po prostu ludzie z IQ poniżejk 70, a 10% chce Ci realnie pomóc ;p

EDIT: Zanim ktoś napiszę skąd mam te statystyki procentowe, to od razu mówię że źródło to “z dupy” żeby nie było ^^

GW2:

BDO:

  • Tamer
  • Wizard/Witch Awakening

Pso 2 ale nie genezis wiem tam był sumoner nawet fajne pety miał tylko gierka rozbudowana jest mocno no jest jej lepsza wersja phantsy star genezis tam też jest sumoner co do poe to uwarzaj buildy pod pety nie są dobrę jak nie wie co się robi.

Zobacz sobie mortal online 2 masz tam tamera ktory lapie sobie pety

Allods

akurat tak się składa, że jutro bodajże summoner zawita do pso2ngs jako waker

Aion, atlantica online,

Guild Wars 2 i klasa Ranger - tu masz do odblokowania masę petów, więc spokojnie na pewien czas będziesz miał co robić

Pytanie do autora czemu nie bdo próbowałeś może jak tak czy płatności cię przeraziły.

Summonerów nie znajdziesz lepszych niż

Tree of Savior - Szeroki wybór Summonów z mobów z skillami, niektore da sie ujezdzać jako mounta i walczyć z nich. Patrząc na to ze gra ma takie klasy jak enchanter - zwiekszający bossa X2 - jego HP i loot oraz mozliwosc łączenia klas to bardzo ciekawe rzeczy da sie robić.
Dungeon Fighter Online - specyficzna gra, ale ma aktualnie event boost - w pare h wbijesz max lvl i sie dowiesz czy jest ok - klasy necromancer czy chaos.

A jak kots ci mowi ze bdo to suimmony to nie sluchaj bo to obok summonera nie stalo ;; to ze ma peta, ktory walczy z tobą nie czyni postaci summonerem.

1lajk

ESO - necro , warden oras sorc mają summony aczkolwiek takie all the time to tamer , aczkolwiek nie ma tam feelengu typowego summonera jak np w Aionie , gdzie można było przywołać kolege z pt.

Lineage 2 - no tutaj jest summoner spoko ale to L2 wiec oldschool na priwach :slight_smile:

Powiem Ci Ciężka sprawa , Aion to było coś , chyba najlepszy feeling usmmonera ale max do 4.6.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, teraz się do nich odniosę-

BDO- niestety mnie przerósł
ESO- Wszystko spoko, gdyby nie wymagany “abonament”
DFO- Spoko gierka, ale przez szybkie wbijanie lvl poczułem mega wypalenie i nudę (swojego czasu pogrywałem)
TOS- Gierka jak najbardziej przyjemna, mam w niej ponad 90h (niewiele), ale jednak teraz wracając po dłuższym czasie i widząc zmiany + boty, niestety szybko z niej uciekłem.
GW2- mam w nim koło 400h, póki nie zakupię dodatku to raczej nie wrócę :slight_smile:
Allods- Niestety strasznie P2W
Atlantica- mam wrażenie, że to martwa gra podobnie jak Rappelz.
Mortal Online- Nie moje klimaty graficznie przede wszystkim.
PSO2/PSO Genezis- Miałem podejście, niestety mnie nie kupiło :confused: