MMO ze statkami

Witam szukam MMO opartego na walce statkami, nie wiem czy istnieje cokolwiek w tym stylu dlatego niech to będzie jedyny warunek +oczywiście jakaś społeczność żebym nie grał w to sam. Kiedyś grałem w world of warship i właściwie to poszukuję coś w tym stylu. Owa gra nie spodobała mi sie bo nie przepadam za tym expieniem kilku statków na raz i brakiem większego rozwoju po kilku dniach gry.
Oczywiście chodzi o statki morskie nie jakieś gwiezdne wojny xd

warthunder ma statki i drzewka rozwoju podobne do world of warships, ewentualnie sea of thiefs ale tam jako takiego rozwoju nie ma, naval action (nie polecam, devi olewaja)

tak ogólnie to statkowego mmo tak specjalnie nie ma godnego uwagi

Pytanie o jakie statki ci chodzi - takie wojenne, współczesne czy z czasów średniowiecznych. Jeśli te drugie z piratami to masz jeszcze Sea of Thieves, ale szczerze ta gra choruje na brak contentu i bez stałej ekipy nie ma sensu w to grać.

Uncharted Waters Online.
Gra pełna craftingu, grindu, explorowania świata, handlu.
Bardzo solidna pozycja. Pełno ludzi na rynku.
Nie sugeruj się żadnymi STEAM CHARTS, tylko ściągnij i sprawdź.
Gra jest F2P i mało zajmuje.
Ja bawiłem się świetnie i poznałem masę ciekawych ludzi.

1lajk

Gruzu niedawno wypluł newsa z paroma propozycjami pirackich MMOsów. Pod nim jest trochę komentarzy, które dopowiedzą jak sytuacja stoi: https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/7-najlepszych-pirackich-mmo

1lajk

chyba chodzi ci o okręty

Sea of Thieves
jedyna gierka która da Ci dużo frajdy

Pewnie nie chce się ograniczać do jednostek wojskowych, dlatego napisał statki :wink:

1lajk

Do sot nie podchodź bez ekipy, trafisz od czasu normalnych; ale od jakiegoś czasu (gównostreama?) to wylęgarnia idiotów i dzieci (i łatwych celów).
Kiedyś grałem w UWO, to p2w (a przynajmniej mocne freemium) (chyba że ogarniesz dobrego szkutnika; no i walka na miecze/pistolety strasznie ssie).

1lajk

Naval Action polecam, fajna gierka o statkach

2lajki

Morzesz sprawdzić jeszcze pirates of the burnig seas tak zwane pbots tylko nie wiem czy gra jeszcze żyje jeśli oficial nie żyje to są prywaty jak uprzeć black desert też może być mmo ze statkami.

Naval Action