MMO ze świętą trójcą

Hej, szukam dla siebie jakiegoś MMO, w którym znajdę klasyczną świętą trójcę. Lubię grać jako tank lub support więc ważne żeby te klasy miały jakieś większe znaczenie, a nie były tylko po prostu do ozdoby.
Ważny w MMO dla mnie jest dobry endgame. Jako że jestem bardziej graczem PVE to w endgame szukam żeby było sporo dungeonów czy raidów dla mniejszych lub większych grup. Jeśli chodzi o PVP w endgame to jeśli już biorę udział to w jakichś większych PVP grupowych / masowych niż duo PVP. Fajnie też jeśli w endgame jest jakiś crafting dla stworzenia jakieś eq dla siebie lub dla zarobku.
Z gier, które ograłem / sprawdzałem to:
SWTOR - jest święta trójca, fajny endgame i dodatki ale mam już każdą klasę na max lvl i każde klasowe story skończone więc po prostu gra już lekko mi się znudziła

GW2 - sporo godzinek nabitych mam, parę postaci na max lvl, endgame w GW2 jest fajny, rozbudowany, jest co robić ale brakuje mi tej świętej trójcy, bo nie ma co ukrywać ale w tej grze tank czy healer / support w fractalach czy innych dungach jest zbędny

ESO - jest ta szukana przeze mnie święta trójca, mam 2 postacie na max lvl ale jak dla mnie endgame jest mega słaby, ciągłe powtarzanie tych kilku dungów, które da się zrobić tankiem praktycznie solo nie wciągnęło mnie na długo

WOW - miałem chyba 2 podejścia do tego klasyka na jakichś privach z ratami x1 i x3. Nie wiem czy były po prostu słabo rozwinięte i zarządzane czy po prostu gra mi nie przypadła do gustu. Możliwe, że boję się też zacząć bo przytłoczy mnie ogrom tej gry i nie ogarnę wszystkiego co i jak

Rappelz - bardzo dawne czasy ale była to moja gra dzieciństwa, teraz pewnie już zarówno global i jak pewnie privy są martwe

FFXIV, Tera, Albion, - kompletnie nie mój klimat

Szukam żeby gierka było obojętnie czy F2P czy B2P, subskrypcja też nawet mogłaby wchodzić w grę o ile jest na początku jakiś trial i gra by mnie wciągnęła
Liczę na wasze pomysły i opinie o gierkach, z góry dzięki

Podpinam się, też chętnie w coś ze świętą trójcą pogram

1lajk

Także się podpinam, 20 października wychodzi Elyon, podobno gra typowo ze świętą trójcą, nieco podobna do BD. Jeśli graliśćie w Knight online to w next roku bodajże też wychodzi tak jakby nowa wersja tej gry w postaci Rise Online, także święta trójca i typowy grindownik.

Raczej grałeś w wszystko możliwe na rynku jedyne co pozostało to New World

Mi też nie przydało do gustu FFXIV ale w tą grę trzeba zrobić kilka podejść i po prostu wbić większy poziom darmowy trial jest do 60 lvla.

Jesli szukasz Pve to tylko FFXIV

Przestan chodzic w ESO na dungi na poziomie normalnym i zacznij prawdziwy content. w Eso masz okolo 30 dungeonow + 9 triali tam Endgame jest bardzo bogaty

Wiadomo że najlepszy MMORPG ze świętą trójcą jest król gatunku czyli World of Warcraft

New World :slight_smile:

Jak tam twój “król”, czy już wszystko jest ocenzurowane? Król, ale w cenzurowaniu.

Niestety ocenzurowany czy nie i tak gwarantuje najwięcej contentu, największą grywalność, bardzo dużą społeczność itp.

Król Cringe i niespełnionych obietnic

WoW i FF XIV. Nic innego nie zajdziesz, chyba że jakieś wydmuszki.

3lajki

To prawda

Jezus Chrystus jest Drogą, Prawdą, Życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przez Niego. Nie ma innego pośrednika. Niech Jezus Ci błogosławi, zaufaj Mu, oddaj swoje życie - a On się o to zatroszczy. Nawracaj się i uwierz w Ewangelię

Nigdy tego nie zrozumiem - wiem, że offtopic ale tych postów wszędzie są miliony i non stop się powtarzają, jest tyle informacji w internecie, tyle filmów, tyle postów - po co non stop zaśmiecać fora tym samym :stuck_out_tongue: Błagam, DYOR!!!

A jak wierzę w szatana? Co powinienem czytać?

Lineage 2