MMORPG do którego warto wracać?

Witam. Jest jakieś Polskie MMORPG do którego warto wrócić, szukam takiego gdzie spotkam nowych graczy. A może ktoś jest chętny zacząć w jakieś MMORPG PL ?

Albion odpada.

brak:)

No ja myślę nad metinem na priv serwerze jakimś, nie na lata ale na jakiś czas, aż pojawią się gry zapowiedziane na ten rok. Widziałem fajny filmik z Pangea, gość testował tam bota i wychodzi, że jest w miarę sprawna administracja i banują szybko jak wykryją a banują wszystkie konta, nawet jeśli masz zmienne IP więc powinno dać się tam w miarę normalnie pograć.

https://wydglobal.raidhut.com/en/

fajna gra ale z tego co pamietam to na poczatek trzeba kupic paczke z item shopu z eq na start

Polski? Masz na myśli że developer z Polski? Czy że dużo polskich graczy? Zgaduje że to drugie?

Zależy mi na tym aby gra miała j. Polski. Wydawca mnie nie interesuje :smiley:

Masz małe pole manewru zostaja takie starocie jak RoM; Metin 2 ’ Last Chaos ; może warto się skusić na Warframe?. Jakies gry typu moba sapo polsku ale teraz Ci nie powiem które i czy warto. Może C9 istnieje jeszcze ale to instacjanówka:)

Destiny 2, The Division 2, no i warto wspomnieć, że np. takiego World of Warcraft również można spolszczyć :slight_smile:

1lajk

Aha to zdecydowanie destiny 2. Jeżeli grałeś wcześniej, to warto wrócić bo jak się odcięli od battleneta, sporo mniej są nastawieni na IS a sporo więcej na gameplay. Po polsku masz jeszcze Gloria victis która polecam bo sam gram :stuck_out_tongue: koniecznie z jakąś Polska gildia, nigdy solo.

Innych gier nie polecam