Mmorpg f2p pomocy

Cześć wszystkim,

Poszukuję gry na dłużej. Proszę nie polecać żadnych gier P2P (abonamentowe), ponieważ zdarza się natłok pracy, albo mam zajęty weekend i wtedy szkoda, żeby abo przepadało.

Chciałbym się dowiedzieć przy której grze najlepiej przysiąść na dłużej,
myślę nad:
-Aion
-Neverwinter (aktualnie gram)
-Tera
Jeśli masz coś lepszego to śmiało pisz pod spodem… :smiley:

Na starcie odrzucam gry tj:
-BDO , głównie dlatego, że gra zbyt bardzo solo i cała gra jakoś mi nie siedzi
-GW2, kupiłem, trochę pograłem, zmęczyłem się strasznie mocno, najbardziej nie odpowiada mi system skilli, i to, że np łucznik (ranger) musi na endgame grać toporkami np. (wtf…)
-gry Abonamentowe (P2P)
-Albion - ze względu na to, że jak giniesz to tracisz eq + grafika mi nie siedzi
-Eso - z powodu skalowania calego swiata do tego stopnia, że caly czas walka jest na podobnym poziomie (nie gralem dlugo, bo nie siadło mi wcale)
-Blade and Soul - OPTYMALIZACJA

Głównie szukam gry, która jakoś w miarę regularnie dostaje jakieś update. Gry którą twórcy się jeszcze interesują, a nie, że ludzie grają a nic nowego się nie dzieje.
Jeśli ktoś ma informacje na temat ilości ludzi grających w podane gry ( u góry), było by miło wiedzieć mniejwięcej ile to będzie. No i czy warto zostać na dłużej.
Temat P2W mnie nie interesuje. Logiczne ze w grach f2p jak placisz to coś osiągniesz szybciej.
Jeśli masz jakiś inny pomysł na grę to pisz śmiało.
Chętnie dołączę do jakiejś ekipy.

Jeśli wytrwałeś do końca to czekam na odpowiedzi :D.
Pozdro ;p

Wiadomo, wybór idealny dla Ciebie to ArcheAge Unchained.

Aion wspaniała gra, sam osobiście zagrywałem się w nią 10 lat, ale niestety muszę odradzić to co teraz się tam dzieję woła o pomstę do nieba…

Ja ze swojej strony na chwilę obecną polecam Rosyjską wersję Lost Ark. Jest Ang Patch, jest mnóstwo ludzi itd. Jakbyś chciał pograć 4fun w oczekiwaniu na wersję europejską to zapraszam śmiało. Tutaj masz poradnik jak zagrać.

Ogarnięcie konta zajęło mi dosłownie 5 minut, jedyny minus to opłata miesięczna za ExitLag około 4€ miesięcznie czyli niecałe 20zł ^^

Ten exit lag to vpn?

Tak dokładnie :slight_smile:

Właśnie zasyssam. Można jakis kontakt ? :slight_smile:

Od kiedy w gw2 ranger musi byc na 2x axe?
Bo od xx miesiecy mam go na longbow //gs i np obecnie na pvp taki setup czy to w buildzie core czy w sb jest uzywany od lat :smiley:

Walić GW2, zresztą temat już nie aktualny gramy w Lost Ark z kolegą wyżej.

Co do Last Ark, zapraszamy wszystkich aktywnych graczy do nas: https://discordapp.com/invite/tJSgFbX
Pomagamy w ogarnianiu end-game’u, robieniu Guardianów. Odpowiadamy chętnie na wszelkie pytania.
Gra, oczywiście jak najbardziej, warta uwagi.