Mmorpg,fps,rpg whatever f2p

Siemanko ludziska wiem ,ze tych tematów jest dosyć sporo ,ale w zadnym z nich nie widać konkretnych odpowiedzi. Szukam gierki,bądź gier do grywania z racji tego ,że rok się zaczyna a na pulpicie dalej pustka , wymagań srogich nie mam byleby gra nie ograniczyła się do samego grindu chociaż poubijać mobki też zawsze spoko , co do grafiki może być średnia mimo tego ,że pójdzie mi wszystko nie jestem zbytnio fanem realistycznych gier , może być mmorpg,rpg,fps,rpg,strategia,moba , a może wy w coś gracie i szukacie kompana :wink: Ogrywałem takie gry jak Liga,runescape za czasów świetnosci,cabal,aion,nostale , wszystkie propozycje rozważę :smiley: Aaaaa i fajnie by było jakby w grze nie było pustek

Jak cos znajdziesz to sie dolaczam :smiley:

Nie mam pomysłu :smirk:

bumpejro?

will to live online mmo fps gram na eu1

Skoro w innych tematach nie znalazłeś odpowiedzi, to tutaj też jej nie znajdziesz. Właśnie, jest nowy rok, premiery gier pojawią się dopiero w okolicach wiosny, a i tak wśród nich nie ma akurat MMORPG (głównie mam na myśli premiery na PlayStation bo na PC w sumie bieda).

Wczoraj premierę miał dodatek do Monster Hunter World - Iceborne, ale po opiniach widzę, że jak zwykle są problemy i znowu gra się na 7 fpsach jak przy premierze podstawki, więc lepiej poczekać jeszcze z miesiąc zanim to ogarną.

21 stycznia masz premiere Temtem na Steam, takie jakby Pokemony, mają w sobie MMO.

Ja nie wybrzydzam w grach :smiley: nie zależy mi na super grafice i nie wiadomo jakich animacjach ,ważne żeby nie było pustek :>

Hej, może masz ochotę zagrać ze mną w Star Wars The Old Republic?