Mmorpg na androida

Witam, z racji braku PC w pracy za granicą szukam jakiegoś MMORPG na telefon bez p2w i bez wszelkich auto ulatwiaczy grających za mnie.
Znajdzie się coś takiego? Jestem nowy w tym temacie bo zawsze gardziłem ta kategoria :stuck_out_tongue:
Niestety nadszedł czas przeprosić się z mobilkami.
Albiona znam i w ostateczności w to pogram ale wolałbym jakąś 3d grę.
Jakby ktoś mógł jeszcze powiedzieć jak się gra na padzie na telefonie w takie np. TESO?
Ewentualnie polecić jakiegoś pada, na razie myślę nad padem Razer.

Nie :stuck_out_tongue:

1lajk

Potwierdzam. Telefon i bez p2w się nie łączy. Celem gier mobilnych jest trzepanie kapuchy więc próżno szukać tu takiego połączenia.

Kup sobie SteamDecka. Jest stworzony dla takich osób jak Ty. Może służyć jako konsola, przenośny handheld, a nawet jako PC. Pójdzie na nim większość gier, wydajnościowo porównuje się go do PS4. Możesz na nim grać nawet w produkcje ze switcha.
Na telefon nic dobrego nie ma (czyt. bez P2W i autowszystkiego), może poza Albionem właśnie…

Albion , EVE , innych MMO raczej nie znajdziesz wartych uwagi. Ew RuneScape ale to bardziej solo mmo.

Ta telefonie możesz pograć jak kupisz gamepass nie warto. Lepiej zainwestuj w lapka poprostu za granicą to grosze. Ew kup tablet. I pada. Razerkishi to syf nie działa wwiekszosci gier wszędzie BT chcą.

Takie nie do końca mmo …zresztą sam zobacz -

  1. Hunt Royale…można wysztko zdobyć samemu tyle , że na PvP to już tylko koksy niestety, była cattera (lepsza ale się skończyła :frowning: )
  2. Loot Legends - grind itp gierka podzielona na sezony z zerowaniem bohatera ale można pograć (co do staminy radzę sprawdzać darmowy hero pass - koło battle passa zakładka - to pograsz ile chcesz)

Znajdzie się, polecam jest nawet język polski -
Heroes of aethric, gra w fazie alfa, są aktualizację, brak p2w, ogrom klas do wybrou

Z mobilnych mmorpg grałem w Dragon Raja i MapleStory M i mogę polecić obie. P2w w grach mobilnych jest nieuniknione ale mimo wszystko dobrze się bawiłem w obu tytułach.

Dzięki za podpowiedzi, szczególnie z tym padem. To chyba poczekam i kupię laptopa jakiegoś mocniejszego.

Nie muszą być gry z google Play które da się grać na telefonie z tego co wiem jest Flyff online można grać przez przeglądarkę na telefonie
problemem mogą być bossy ale grindowac da się
Flyff to prawdziwe MMO

Oldschool runescape

Dobra gierka ale więcej osób gra w Orna RPG. Sam w to gram od dwóch tygodni.

jest tez torchlight infinite z tego co kojarze

Przecież pisał, że bez auto combatu, a w MAple Story masz Auto Combat i Auto Questy dodatkowo :smiley:

Siemanko ja ci polece zajefajna gierke Toram Online duze community i dobrze rozbudowany system skilli