MMORPG na iOS'a

Cześć,

Czy znacie jakieś fajne MMORPGi na iOS’a? Ewentualnie jakieś dobre RPGi.
Wymagania: Rzut izometryczny, albo 2D - bez różnicy czy pixel art czy inny wynalazek.
Koszt: Darmowy lub do 20 PLN.
Grałem w Albiona i Black Deserta, ale jakoś nie przypadły mi do gustu.

Pozdrawiam

OldSchool RuneScape

1lajk

Jedyny sensowny mmorpg na telefon to Albion…bez p2w z naprawde fajnyj sterowaniem bez auto. Jedynie ma full loot w niejtorych strefach tak to najlepszy mmorpg na tel an obwcna chwile . ORs i RS to single player tak naprawde wiwkszosc ludzi gra solo bo nie trzeba party .a i rozgrywka jest monotonna i nudna. Jest jeszcze diablo immortal to mmoarpg z bardzo znaczacym p2w . I baardzo szybko znikajaca populacja graczy…ktora topnieje z dnia na dzien.

Oldschool runescape.
Kontentu na pare lat gry, w pełni grywalne na mobile lub jak masz możliwość to pc. Questy, bossy, rajdy, skilling, po 3 miesiącach gry można opłacać membera za coinsy w grze a nawet ładnie sobie dorobić w realu. Zero p2w, skinów, skrzynek, kół fortuny i innego szitu dla dzieci. Średnia wieku 25~

w shakes and fidget se pograj

Zawsze mnie to ciekawi. Z tego co pamiętam to te boundy kosztowały dziesiątki milionów golda. To się gra tylko po to, żeby zarobić na membera na kolejny miesiąc, czy raczej szybko można takiego golda zrobić? Bo jeśli pierwsza opcja to dla mnie wtedy traci sens gierka. Logujesz się i farmisz golda, żeby za miesiąc móc farmić golda :smiley:

W oldschool rs’ie przy wyższych statach bond nie stanowi żadnego problemu. Raczej nadwyżki trzeba sprzedawać za złotówki bo nie ma co z tym robić :smiley: Zarobienie na 14 dni gry zajmuje godzine +/-
Jeśli dojdzie się do etapu bossów/rajdów to za 1 drop można opłacić memba na dobre pare lat :smiley: Oczywiście to zakładając że wie się coś o gierce. Jako nowicjusz po miesiącu czy 2 można z łatwością opłacać p2p poświęcając 15 minut dziennie na przebiegnięcie się po świecie i zebraniu plonów z pól :slight_smile:

W sensie z Farmingiem na 99 lvlu, tak?

Nie, z niskim farmingiem i questami na patche. Profitowe herby zaczynają się od 34 farm.