MMORPG na zintegrowanej karcie graficznej

Nostale.

mam gdzies jeszcze starego lapka z i3 i zintegrowana 3000, GW2 pojdzie ale na najnizszych detalach

sprawdz gry ktore ci sie podobaja
poszukaj modow/sposobow na downgrade grafiki do nich
downgraduj grafe i baw sie…
jest pełno gier które można tak sie bawic

TIBIA Z GURU W PARTY!!! Dajesz :slight_smile:

przez te 3 tygodnie mogłeś poszukać pracy

tak jak ktos pisal, komp idealny pod Atlantica Online, a i gierka swietna

w wowa możesz pograć

@rigel może on jest nie letni i rodziców nie stać na kupienie mu teraz kompa.

NIe ma szans na grywalne 30 klatek w zadnej z tych gier, WOW to na privach i tak. Global na duzo lepszym sprzecie nie wyciaga stalych 30
bdo tak samo

PoE to pójdzie ci na drewnie, grałem w to na śmiesznym phenomie i jakieś karcie biurowej do wyświetlania pulpitu, AlbION oNLINE TEŻ SPOKOJNIE MOŻESZ ATAKOWAĆ W JAKIMŚ 720P I NISKO - ŚREDNICH

No ta, ale z modami/sposobami czasem jest tak że można kompletnie schrzanić grę lub zabezpieczenie wykryję to jako oszustwo, ale spróbować można.

No na UHD jeszcze jakoś może dało by radę, ale w serii HD to wątpię, aby taka gra poszła.

Tylko, że Ty akurat testowałeś na komputerze a ja mam laptopa (przecież nawet napisałem że mam ThinkPada T420), a wiadomo PC > Laptop pod względem wydajności.

A co ty na tym lapku na baterii grasz, że ci wydaność o 40% obniża? toż ten procesor w twoim lapku to od takiego phenoma pewnie ze 2x szybszy, integra też porównywalna do takiego biurowca jak gt710

Jeśli chodzi o POE, to raczej Ci nie pójdzie. Mam takiego samego lapka jak Ty i przy włączeniu wyskakuje błąd z Create Buffer. Prawdopodobnie to wina GPU, ale jeśli ktoś zna sposób aby to jakoś ogarnąć to z góry dzięki za pomoc.

Jak masz dobry internet to wypróbuj geforcenow, za darmo można grać w sesji przez godzinę potem musisz uruchamiać gre ponownie. Founder kosztuje 25/m lub 125/6m.
Sporo mmo różnych jest, ja osobiście gram w gw2 i warframe, ale jeśli się nie mylę to chyba wszystkie tytuły ncsoftu są dostępne, black desert, poe i ogólnie sporo innych gier.
Warto przetestować jak masz słabego pc

Szanuję za polecenie Champions of Regnum.
Bardzooo dobra gra. Jest nawet polska gildia po stranie SYRTIS na serverze RA.

1lajk

Dofus.

1lajk