MMORPG Non-Target

No ale ile bym musiał wydać na ten Item Shop więcej niż 100zł? Bo rozumiem, że to jednorazowy wydatek na postać. Nie drożej czasem i tak by wyszło płacić abonament do TESO co miesiąc?

ESO PLUS kosztuje około 60zł (14,99$) w tym masz 1650 CROWN i dostęp do większej części dodatków plus jakieś ekskluzywne bonusy do progresu

eso…

I właśnie wyszło że gówno wiesz teraz zamawiasz sobie w markecie i czekasz nawet jak masz grę wyłączoną to kupisz wystarczy tylko wstawić ofertę kupna.
Bo przebudowali cały market!!!

Oni z reguły tak płaczą, mając na myśli, oni" pisze o osobach które nie potrafiły w tej grze nic osiągnąć, a próba myślenia i taktycznego podejścia kończy bólem głowy. Ale nie oceniam, są ludzie dla których i pasjans jednokolorowy będzie wyzwaniem i tacy którzy nie boją się myśleć, wręcz lubią podejmować to jakże, trudne" zadanie.


Tak ESO.

ja przy tworzeniu konta wybralem ze jestem z Polski i mam polską walute i eso+ u mnie na miesiąc kosztuje równo 50zł, na 3 msc 135zl

Na 3-mce jest 135 zł

TESO za podstawkę z dwoma pierwszymi dodatkami widzę, że 200 zł + 170 za ten Elsweyr jeszcze dojdzie w czerwcu. Za abo ESO+ jeszcze DLC dochodzą tak? Trochę drogo wychodzi no ale gra się powinna trzymać. Raczej coś między BDO, a TESO wybiorę pobieram chyba jutro obie, ogram triale i wybiorę.

  • walka w TESO wygląda tak samo jak w Skyrim?
  • dobra optymalizacja?

Call of duty albo Battlefield

Jest ten Trial do TESO? Bo też bym sobie sprawdził tą gierkę.

Klucz do TESO + morrowind kupilem na allegro za niecałe 40zł ( nie steam ). Contentu w tym jest tyle, ze głowa mała. Nie spotkałem jeszcze takiego mmorpg. TESO to takie GTA V Online tylko, ze w innym klimacie pod kątem otwartego swiata. Polecam!

Inaczej wygląda trochę - znacznie bardziej MMOwo.
Optymalizacja - nie jest źle, działa tak jak ten Enchanced Edition z PCtów.

TESO chyba najlepszy wybór jaki byś mógł dokonać, sam miałem dylemat BDO/TESO i jednak TESO wygrało pod względem pvew/pvp /eksploracja,