MMORPG Non-Target

Jakie MMORPG z systemem non-target byście polecili? Zależy mi na:

  • grywalnej grze
  • rozbudowanym endgame
  • żeby było co robić w pvp i w pve
  • dobra fabuła

Black desert Jest grą bardzo dobrą i nie jest p2w jak co nie którzy tutaj jęczą.

Też przyszło mi BDO do głowy, tylko że BDO nie ma fabuły… Bardziej pasuję tu ESO.

To BDO to wystarczy, że kupie ten pakiet gry za 10€ czy będę bardzo stratny względem tego za 30 i 50€?

10 + koszt petów + ewentualnie jakieś kostiumy, chyba że będziesz grać… Grać…zbierać i dalej zbierać a potem polować na rynku i kupisz za walutę gry. Aczkolwiek jedynie pety można nazwać potrzebnymi do gry, kostiumy czysto kosmetyczne. A no i udźwig w późniejszym etapie gry który też znajduje się w IS’ie.

Dobra, a jak z populacją graczy? Na jakim serwerze najlepiej startować? Nie ma chyba max lvl to ile poziomów trzeba wbić żeby mieć dostęp do full contentu?
TESO to chyba odpada grałem trochę ale szału to na mnie nie zrobiło ogrywałem wszystkie wcześniejsze singlówki TES i chyba mam dość. Oprócz tych dwóch tytułów nic ciekawego nie ma? Grałem kiedyś w Tere ale to chyba ze 3 lata temu albo lepiej teraz chyba nie warto bo populacja licha?

BDo populację ma na dobrym poziomie
https://steamcharts.com/app/582660
Tyle obecnie gra przez steam a drugie tyle jak nie więcej gra przez oficjalny luncher gry. Z serwerami to wygląda tak ze jest to w sumie jeden wielki serwer podzielony na podserwery, na jakimkolwiek się zalogujesz masz swoją postać tylko kwestia czy chcesz być na serwerze gdzie jest więcej ludzi czy mniej, ale to działa jak kanały, możesz sobie zmieniać je co 10 mim ( przez pierwsze 30 dni od rozpoczęcia gry są kanały dla początkujących graczy gdzie jest zwiększony Exp)

Lvl… Hmm… Dobijasz 56, robisz misję awakening która odblokowuje dodatkową broń co za tym idzie nowe skile i w sumie możesz robić juz co chcesz, wiadomo że na niektóre lokacje trzeba mieć lepszy Gear, aczkolwiek od 56 można powiedzieć że cały content jest odblokowany.

1lajk

Jak z optymalizacją w BDO jak jest więcej ludzi na ekranie?

Bardzo dobra optymalizacja ja nie mam problemu na node warach żadnych dropów większych czy chociaż by na word boss np kutum.
Ale już jak grałem w Gw2 to lagi na najniższych dziękuje do widzenia!
Pety możesz upolować na robisz sobie ofertę i czekasz!

Przecież chodziło o non target, a nie o combat target jak w crapiszonie BDO.
Jak chodzi o non-target to tylko TERA.

Jak masz okazję przetestować gdzieś BDO to polecam to zrobić bo mnie gra odrzuciła mimo tego że wygląda pięknie ale system walki nie odpowiada mi wcale a głownie na tym to polega…czyli naparzaniu mobków i tyle…
TESO jest fajne, TERA jest fajna, GW2 też ale do tych wszystkich gier fajnie jak masz drużynę. Tak naprawdę każda z gier MMO jest spoko jak masz z kim grać.
Ja ostatnio przeskoczyłem ze świata fantasy do Fallout 76 i uważam ze ta fala hejtu która wylała się na tą grę jest grubo przesadzona…
Potestuj darmówki a na steam zawsze możesz oddać jak nie pograsz więcej niż 2 godziny więc korzystaj :slight_smile:

A może ktoś podpowiedzieć jaka gra znajduje się na screenie na głównej do tego linku do tego tematu ?

Na którym screenie, jest więcej niż jeden, a duchami świętymi nie jesteśy…

po 1 wydasz na gre kilka euro ale musisz kupic kilka petow i udzwig ,nie opyla sie grac w bdo w markecie nie ma szans zebys cokolwiek kupil z item shopa

a może Vindictus ? nie pamietam jak tam z fabułą ale system non-target uważa za jeden z lepszych. Zostaje również C9 również ma dobry system non-target. obie gry są dungeonówkami

Na stronie głównej MMORPG.org.pl jest news z tematem tego wątku. Do tego jest jeden obrazek.


Chodzi mi o ten dokładnie

nie jest to przypadkiem ArcheAge ?
poprawka jest to Twilight Spirits

Black Desert Online, grę dostać możesz za darmo (ten pakiet za 10$) wystarczy że poprosisz na reddicie i dasz screena że na trialu(7 dni) wbiłeś 40 lvl (parę godzin), dostaniesz wtedy gift-a(tak to kiedyś było).

Następny zakup to pety + udźwig (dużo pieniędzy, naprawdę dużo) o ile pety jeszcze z eventu idzie dostać albo z Marketu tak wagi nie, a granie bez tego to katorga.

Lepiej sobie z przyjemnością pograć na Crimson Desert Online albo GameZ (takie prywatne serwery) z tego ten pierwszy od siebie polecam bardziej. Zresztą możesz na reddicie poczytać walki (CDO vs GameZ).

PS: BDO też ma fabułę.

Nie słuchaj się pacanów wszystko kupisz za gotówkę na markecie wystarczy być tylko cierpliwym, wagę masz za Lojalki i więcej tobie nie potrzeba bo silvery już nic nie ważą!

1lajk

Wcale nie jest p2w… Jak zmienisz postać to musisz od nowa nabijać wagę, a lojalek nie zdobywa się szybko poza tym co to za gra, że żeby grać sensownie musisz siedzieć cały dzień afk przy marketplace i liczyć na to, że uda się coś zesnajpić zamiast grać w samą grę. Ta gra jest super p2w i nie polecam jej nikomu kto nie ma trochę pieniędzy, żeby wydać na item shop.