MMORPG po latach przerwy

Hej wszystkim, po kilku latach postanowiłem wrócić do mmorpg, jako że kiedyś byłem dość zafascynowany tym gatunkiem, to znów chciałbym się zagłębić w jakąś gierkę po pracy. Sam grałem dość sporo w Aion na pewno ponad 1000h, a nawet plisko 2000h przegranych, później grałem trochę w Blade & Soul, oraz w Black Desert, w BDO właściwie od pierwszych close beta, z lekkimi przerwami ale skończyłem grać chwile po wprowadzeniu Dark Knight/ Black Knight coś takiego. Po drodze były krótkie epizody z WoW’em, Archage, czy innymi tytułami wyhypowanymi na stronie, które szybko umierały. Teraz szukam czegoś w co warto zagrać jako że od dawna nie śledze co się dzieje na rynku mmorpg i nie wiem co teraz ciekawego wychodzi. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc <3
Krótkie info :

  • Komputer, nie ma co pisać szczegółów, wszystko nowe śmiga na Hight 60 fps
  • Czas na gre, różnie od godziny po 7-8 w weekendy
  • Grałem w Aion, B&S, BDO, WoW, także coś podobnego stylem, ale jak coś ciekawego będzie to mogę się skusić
  • Najlepiej F2P albo B2P, fajnie jakby była opcja jakiegoś triala by przetestować

Lubisz grind i hardcore pvp i o ile podobała Ci się kiedyś Tibia to polecam Bloodstone:)

Jeżeli granie z Ang Patch’em i z płatnym (24 złote miesięcznie) VPN’em Ci nie przeszkadza to możesz spróbować zagrać z nami w Lost Ark (w oczekiwaniu na europejską wersję gry). Co Ci mogę powiedzieć o niej gra zapowiada się obiecująco ma bardzo rozbudowane PvE i PvP + Open PvP. Grałem we wszystkie tytuły jakie do tej pory wyszły od Rangarok’a Online, przez Aion’a (przeszło 9 lat) po BDO i FFXIV i nic mi tak nie podeszło jak Lost Ark, więc możesz spróbować w ExitLagu masz przez 3 dni Free Triala, gra waży 35gb także to chyba nie problem. Najlepiej pobrać i przekonać się na własnej skórze ^^
Jakbyś potrzebował pomocy, albo miał jakieś pytania to zawsze możesz wbić do nas na Discord.

Albion Online :wink:

I proszę Państwa METINEK wjeżdża na salony koluniu normalnie