Mmorpg poszukiwane help

Siemano.

Poszukuję gry mmorpg w której nie ma problemu ze znalezieniem dungeona i ze spora iloscia Polaków.

Interesuje mnie gra ktora jest powiedzmy na jakimś topie. Ewentualnie dobrze się trzyma.

Is najlepiej głównie kosmetyka <- Ale to nie musi byc warunek.

Najlepiej jak najmniejsze p2w. Przynajmniej nie takie Że samemu nie mogę osiagnac tego samego.

Odpadają: Wow, gw2, eso, ff, archeage, bdo

Jest cos jeszcze Ciekawego na rynku?
Chętnie dołączę do jakiejś gildii.

Jeśli ktoś gra w jakas giere survivalowa to też chętnie dołączę do jakiejś ekipy :smiley:

Interesuje cię gra z topki, a całą topkę odrzuciłeś, :

  • Albion Online, kilka dużych polskich gildii i jeszcze więcej mniejszych, nastawiona na grę w grupach, solo ciężko
  • Neverwinter też sporo polaków grało, ale teraz nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja
  • Bloodstone, na servie europejskim 95% graczy to PL
  • ewentualnie jakaś strzelanka Destiny 2?, Warframe?
    wszystkie dobrze się trzymają i nie ma p2w

Jeżeli Zygmund to ta cała topka to nie ma co się dziwić że gry MMORPG umarły xD A od siebie dodam że aktualnie nie ma już dobrych MMORPG. BA nawet nic nie ma dobrego zapowiedzianego już, nie to co kiedyś przynajmniej nas wtedy karmili next genami a teraz nawet ich już nie ma :C Mogę co najwyżej polecic escape from tarkov ale to tylko w ekipie bo samemu nie da się w to grać bo wszyscy prawie grają w party :smiley: poza tym ma wyjść TemTem 21 stycznia czyli taki pokemon MMORPG będzie to bardzo dobra gra jeżeli lubisz te klimaty i to w sumie tyle.

Pyknij sobie w metka chłopie, ta gra przeżywa renesans

a serwer? :smiley:

Etolin albo Diumar, ale tam grają ludzie od kilkunastu lat więc no mają sporo dobrego eq :stuck_out_tongue: Z nowych to rubinium. Diumar jest spoko :smiley: