MMORPG trudne questy

Witam wszystkich mam pytanie macie jakies mmorpg z trudnymi questami tzn…daily, week albo evenowe questy aby były wymagające np.zbij 250 ghuli albo ukoncz 50 dungeonow … oczysc 150 przedmiotow …

rozumiecie o co chodzi glownie w grach szybko osiagam end game i questy zabij 4 wilki sa mega slabe grałem w “x” mmorpg taka luzna dyskusja pierwsze co mi przychodzi do glowy to black desert ??

Nom brzmi jak bdo.

Aczkolwiek w world od tanks i w destiny 2 są takie wyzwania które z założenia ma się je robić z miesiąc i co jakiś czas są nowe.

Coś typu zbierz 150 fragmentów które dropia z dungeona którego z mega ogarnięta grupa robisz 15 min i zdobywa się ich max 5.

jakie to wyzwanie w bdo w quescie jak ścieżka prowadzi do celu :slight_smile:

z trudnymi questami tzn…daily, week albo evenowe questy aby były wymagające np.zbij 250 ghuli albo ukoncz 50 dungeonow … oczysc 150 przedmiotow …

To trudne czy po prostu długie? xD

Dla mnie trudne questy to np. Bloodstone/Stara Tibia/Stary wow bez addonów - nie masz nic zaznaczonego na mapie, musisz questa przeczytać i kombinować, jak po przeczytaniu dalej nie da rady zrobić to trzeba wejść na stronkę z bazą questów i tam szukać rozwiązań.

To co opisałeś to długie questy i generalnie w nowych mmorpg nie znajdziesz takich questów bo one by casuali z butów wyjebały.
Są w nowych mmorpg takie rzeczy, ale w formie achievementów
np. na WoW Legion zabij 2000 rzadkich demonów, a dostaniesz tego oto tutaj mounta i tym podobne.
Więc jak takie coś w nowych mmorpgach, to tylko w formie osiągnięć.

Jeśli faktycznie szukasz długich questów to znajdziesz je tylko w starych grach lub nowszych robionych na modłę starych.

To jest:

Helbreath - ciężko mi porównać do czegoś tą grę więc powiedzmy, że takie wolniejsze Diablo 1/2.
Tam większość questów tak wygląda - zabić 100 Clay Golemów, przynieś 50 Sneak Tongue (żeby to wydropić musisz tych Snaków zabić ze 150-200).
Bardzo stara gra, ale jeszcze zipie, są co najmniej dwa dobre serwery prócz globala (który ma abonament i wszyscy tam wszystko mają więc nowy gracz nie ma tam czego szukać). Z serwerów które mogę polecić zostaje: HB Olympia i HB Polska. Ten pierwszy ma dodatkowe bajery np. talenty i ma kilka lat, ten drugie jest classic i jest świeży ma z rok.

Bloodstone - nowa gierka, taka dużo lepsza tibijka, mnóstwo questów na zabijanie dużych ilości mobów czy zbieranie z nich części.

Ciężko będzie znaleźć taką grę, musisz przeglądać starocie.

1lajk

To chyba chodziło wyzwanie w postaci zleconego grindu.

To może jeszcze mi się kojarzy Gloria victis, są tam wyzwania właśnie w stylu zabij 250 zwierząt, ale one są nic nie znaczące. Raczej w targecie są weekly rankingi gdzie z innymi graczami się ścigasz w ilości zdobytego doświadczenia, wyfarmionych roślin, zlootowanych przeciwników. Wykonanych zadań crafterskich i co tydzień reset, podsumowanie i od nowa.

W archeage masz achivementy ktore zeby zdobyc trzeba byc bogiem
Trudne questy same w sobie sa w dungeons and dragons online gdzie quest na elite badz reaper robi z ciebie worek do bicia

Cos bardziej sadomaso? Spoko zawsze mozesz zagrac w POE albo DDO ale na hardcore giniesz tracisz postac wbijesz lvl masz super rewardy sezonowe

co ma PoE do sadomaso, jak ogarniasz grę to jest proste jak J**anie

Idz prosto jebac content na HC pozdro mocne

A może haven and hearth ? Tam masz bardzo ciężkie questy jak chcesz nabijać learning points :smiley:

jeżeli chcesz unikatowe questy to polecam Runescape 3 albo osrs jedna z najlepszych gier pod tym względem polecam sprawdzić f2p questy jak się spodoba to wykupić abonament albo zarobić na bonda co nie jest specjalnie trudne

Stary kontent z silkroad z tego co pamiętam miał tak idź zabij 2500 białych tygrysów wróć idź zabijaj białe tygrysy aż wydropisz 2500 kłów a następnie wróć i idź zabij 3000 czarnych tygrysów :smiley: ale to chyba nie o to chodzi bo questy nie tyle są trudne co czasochłonne gra miała fajny potencjał ale przez 16 lat nikt sobie nie poradził poprawić opóźnień reakcji postaci wynikające z drętwego silnika gry. Tak szczerze to trudno o wyzwania w grach gdzie wszystko idzie w stronę casualizacji i autoplay

Tibia zapraszam do rozwiązania legend rookgardu :rofl: albo i tibia żadna gra nie posiada tak ciężkich questow

W Trickster Online są questy i tez są w grze teudne questy czy jakies epizody lub eventy xd jest teraz swiateczny event na itemki dla maga od 160 lvla plus teleporty na bossy a od 160 lvla juz zaczynaja sie robic dlugie i trudne questy takze polecam xd

W LOTRO były achievementy dla każdego regionu, za które dostawało się turbine points (walutę w grze).
Z innych grindowników to ArcheAge.

Co prawda tylko ze słyszenia wiem bo sam nie miałem okazji zagrać ale podobno w Secret World Legend są naprawdę rozbudowane i skomplikowane questy, trzeba się nagłówkować no i angielski wymagany do tego. To niby mmo mocno nastawione na fabułę.

Gry <<<>>> Trudne.
Wybierz jedno.
@kartenn Nie rozumiesz nic ewidentnie :smiley:

…Ale co tam, kto mu zabroni być głupim.

Zdecydowanie the secret world . Questy z ikoną komputera . 1 quest w 1 lokacji wymaga od ciebie znajomości bibli więc powodzenia .
Spróbuj

Ja polecam Tibie, zwłaszcza jeśli ktoś lubi sam eksplorować grę :wink: Tam nie ma prowadzenia gracza za rączkę.

Super dziekuje wszystkim ! coś sobie ogarne, ale wiekszosc juz ograna :slight_smile:
Fajnie też że zawsze się trafi jeden raczek który mocno offensive wchodzi pozdrawiam havita3164 ewidentnie słaby troll/bait

Trzymajcie się i dozobacznia online, dzieki pjona !!!

THE SECRET WORLD. Tu masz takie zagadki w questach, ze sie głowic idzie jak je skończyć. Fajny świat z ulicą wiązów jak lubisz stare horrory to sie tu odnajdziesz.