MMORPG z aktywnościami i nie tylko dla weterana gatunku

Witam ponowie

Szukam gry MMORPG myślę, że z normalnymi wymaganiami. Jestem hardcorowym graczem MMORPG od 2008 roku, ale casualowymi produkcjami nie pogardzę.
Wymagam:

  • Gry z DUŻĄ lub OGROMNĄ ilością graczy ( już podaruje tych graczy na lokacjach startowych ) - warunek konieczny.

  • Społeczność Polska - Nie jest to warunek konieczny, dobrze znam angielski.

  • Różne aktywności, co przez to rozumiem? Nie chcę tylko robić questów, grindu itd. W wolnych chwilach jak mi się nudzi i nie mam chęci na nic, chciałbym wejść do gry i porobić różne rzeczy z gildią, craftować, łowić ryby, orać farmę czy coś innego - Warunek konieczny.

  • Dynamika, nudzą mnie już gry z systemem walki pokroju Aiona lub FF XIV, ale wiem, że teraz z tym trudno - Nie jest to warunek konieczny.

  • Dodam tutaj, każdy rodzaj uniwersum, 3D, 2,5D, 2D, cukierek, fantasy, dark fantasy, anime, przyszłość (tak pół na pół, ale jak się nie ma co się lubi…).

  • PVP, po prostu po ludzku chcę się pobić z innymi graczami - Warunek konieczny (chciałbym uniknąć PVP tylko na arenach).

  • Wiele klas postaci - Nie jest to warunek konieczny.

  • F2P, B2P, P2P, P2W (ale bez przesady)

  • Wojny gildii, dungeony gildii, questy gildii - Nie jest to warunek konieczny.

  • Wyraźny End Game - Warunek konieczny.

Chyba o niczym nie zapomniałem. Warunki wiadomo, konieczne muszą być, a te drugie nie. Teraz gry które mi podobały mi się i te, które nie. Problem w tym, że chyba grałem we wszystko.

Gry, które mi się podobały.

  • Cabal Online - majstersztyk, ale bez aktywności, gra się godnie zestarzała i szukam zamiennika.
  • Devilian - gra cudo, ale zamknięta
  • Martial Heroes - Gra cudo 10/10 dla mnie tak jak Cabal, ale zamknięte w EU i NA.
  • Dekaron - grałem tylko na privach, ale kilka lat, świetna lecz również się zestarzała.

Gry, które mi się nie podobały:

  • Wow - nie lubię.
  • SWTOR - jw.
  • GW2 - strasznie nudna, zawiła i parcie na skiny, nie dla mnie.
  • Setki innych.

Gry, które mają te aktywności, ale już nie gram.

  • FF XIV, 3 podejścia na PC, jedno na PS4, słaby support, musiałem kupić 4 razy grę… no nie chce mi się w to grać.
  • Albion Online - Nie dla mnie
  • Black Desert - Świetne PVP, wymagające aktywności, ale brak wyraźnego End Game mnie odrzucił oraz ulepszanie gearu, polegający na farcie, już mi się nie chce.
  • ESO, mam na PC i PS4, na PS4 około 30 poziom, Dodatek z orcami na 100% zrobiony (był epicki), linia fabularna oraz craft świetny, ale system gildii odrzuca, skalowanie poziomu nawet na PVP to niewypał, oraz sztywny system skilli, 4 używane czy tam 5, odrzuca już.

Proszę o jakieś propozycje, jestem zdesperowany :rofl: