MMORPG z niskimi wymaganiami

Jakie polecacie MMORPG do takich wymagań komputera: karta - Amd Radeon Hd 6310 graphics, procesor - AMD e-350, 3gb ramu i do 12 GB miejsca

Cóż jedyne co mi przychodzi na myśl to Black Desert Online. Jest to gra średnia (polecam poczytać jej recenzje znajdziecie tam ciekawe rzeczy :slight_smile:) a o jej wadach i zaletach mógłbym pisać z 1.5 h. Tylko ,że potrzebujesz jakieś 35 GB wolnego miejsca. Pamiętam jak grałem w BDO (krótko ,później lepszy sprzęt ale grałem) na jakimś ziemniaku 4 GB ramu i Intel Core i5. Gra wyglądała średnio ale grać się dało ,fps czasami lekko spadały w miastach.

Na takim komp BDO?
Serio już nie mówiąc, że Black Desert jest gra strikte PVP gdzie mając wiecej FPS masz wieksze szanse na wygranie pojedynku bo szybciej rzucasz animacje xD (tak majac wiecej fps mozesz rzucic skila nawet 2x szybciej niz osoba z mniejsza ilością)
@Triengel
Zależy też co ma taki MMO sobą reprezentować? Chesz grindownika, instancjówke, F2P?

Ze słabszych gier hmm?
*Albion << wydaje mi sie ze nie ciagnie duzo

*Maple Story 1/2
*OSRS
*Tibia
*DFO (Dungeon Fighter Online) - bardzo fajna gierka sidescroller azjatycki masz ogarnicząną liczbe wejsc na dungi dziennie wiec nie bedziesz farmic 24/7 dobre dla ludzi co nie potrafią się ograniczać jak ja xD (pamiętam te 10/15h dziennie w BDO + afk hah dlatego z tą grą skończyłem :stuck_out_tongue:)

Nie napisałem przecież ,że będzie dobrze chodzić :slight_smile: Wymieniłem tu to tylko dlatego bo wiem ,że będzie JAKOŚ chodziło przy tych wymaganiach ponieważ BDO to gra mmorpg która spośród gier w które grałem ma zdecydowanie najmniejsze wymagania. Na swoją obronę wspomnę ,że nie napisałem też ,że Black Desert to dobra gra no bo jak nawet mi nie wierzyć to proszę sprawdzić opinie na Steamie które według mnie są dość “trafne”. Ale o tym wspominam tylko po to by nikt się nie przyczepił.

Fakt, przepraszam ja raczej kierowałem się swoimi wymaganiami że chciałbym mieć chociaż te 40/50 fps bez zacinek bo mnie trafia :smiley: